Vasarinė antibakterinė antklodė Batiste

119,99 €

+ -

Vasarinė antklodė Batiste - idealus pasirinkimas tiems, kurie vertina komfortą ir aukštą natūralių medžiagų estetinę vertę.  Ši antklodė pasižymi ilgaamžiškumu ir elegancija, lengvumu ir natūralumu. Antklodė yra ir antialerginė ir antibakterinė. 

Išsiuntimas per 7-14 darbo dienų.

Savybės

Sudėtis 100% poliesterio kamuoliukai
Spalva balta
Priežiūra galima skalbti 60°C, nuolat purenkite ir vėdinkite, nelyginkite, nebalinkite
Audinys 100% medvilnė
Alergenai nėra
Skirta visiems
Užpildas poliesterio kamuoliukai
Sezonas Vasara

Aprašymas

„BATISTE“ yra išskirtinė aukščiausios kokybės medvilnės patirtis, kuri papildomai turi SILVER PROTECTION sistemą, kuri užtikrina papildomą antibakterinę apsaugą. 

Antklodės audinys yra pagamintas naudojant SILVER PROTECTION sistemą, kuri padengia audinį sidabro dalelėmis, turinčiomis antibakterinių, priešgrybelinių ir antikorozinių savybių. Be papildomo saugumo, ši sistema suteikia audiniui papildomą blizgesį. 

   

Antklodės audinys su lioceliu, turi unikalų gebėjimą sugerti drėgmę, kuri greitai perkeliama į atmosferą. Jis slopina bakterijų augimą. Dėl šio gebėjimo, produktai su lioceliu daug greičiau džiūsta po plovimo. 

   

Viršutinis antklodės audinys: papildoma kokybė - BATISTE (100% medvilnė), rafinuotas pagal formulę SILVER PROTECTION. Antklodės užpildas pagamintas lyderės "Advansa" , kuri gamina šiuolaikinius pluoštus ir audinius, naudojamus daugelyje pramonės šakų. Užpildas - 4 kanalų ADVANSA mikropluoštas.

Antklodės užpildas: 135x200cm - 550g, 155x200cm - 600g, 180x200cm - 700g, 200x200cm - 800g, 200x220cm - 900g, 220x240cm - 1100g.

Antklodė yra higieniška. Ši vasarinė antklodė pasižymi prabangiu švelnumu. Tai antialerginis produktas, kuris yra pagamintas iš aukščiausios kokybės medžiagų, užtikrinančių tinkamą oro cirkuliaciją ir optimalų drėgmės lygį. Aukščiausios kokybės labai tankūs audiniai, itin švarūs užpildai ir modernūs gamybos metodai suteikia nepalankias sąlygas erkių ir kitų mikroorganizmų plėtrai. 

Priežiūros instrukcija: antklodes galima skalbti skalbimo mašinoje iki  60 laipsnių temperatūros.

Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite ir daugiau antklodžių: kupranugarių vilnos, avių vilnos, su bambuku, linu, šilku. Tad sėkmės renkantis. 

Su šia preke dažniausiai perka

Susiję produktai: