ALPA001_95X145

Šiuo metu prekės neturime


Informuokite mane kai bus

Anklodė kūdikiams su ALPAKŲ vilnos užpildu

159,99 €

Rankų darbo Alpakų vilnos antklodė kūdikiams. Tinka alergiškiems žmonėms. Lengva priežiūra, nereikia jokių papildomų priemonių. Ilgaamžis produktas.

Persiuvimo raštas gali skirtis nuo pavaizduoto nuotraukose!

Savybės

Sudėtis alpakų vilna
Spalva balta
Priežiūra vėdinimas, skalbti negalima
Raštas vienspalvis
Forma stačiakampis
Antklodės dydis 95X145cm
Sluoksnis 1 sluoksnis
Alergenai nėra
Skirta babies
Užpildas vilna
Sezonas 4 metų laikai

Aprašymas

Alpakų vilna yra švelni ir nesukelia alergijos, išlaiko šilumą, bet nesugeria drėgmės. Antklodės puikiai tinka miegui vasarą ir žiemą, oda kvėpuos ir nekais, bet jei vėsu - antklodė sulaikys šilumą. Alpakų vilna yra lanksti ir antklodė švelniai priglus prie odos, prisitaikys prie kiekvieno linkio. Alpakos pluoštas yra vertinamas dėl savo minkštumo, švelnumo, nes yra 6 kartus šiltesnis nei avies vilna. Net medvilnė yra šiurkštesnė už alpakos vilnos audinį.

Anklodės impilinis audinys 100%medvilnė, baltos spalvos, kamšalas -alpakos vilnos karšinys. Baltos spalvos antklodė bus lygus vienodas fonas užvelkamai patalynei. Jei naudojate raštuotą užvelkamą patalynę, Jums geriausiai tinka balto impilinio audinio antklodės.

Anklodės yra universalios,todėl tinka tiek žiemai, tiek vasarai,yra labai plonos ir lengvos. Anklodės su alpakos vilnos karšiniu veikia kaip termoizoliatorius, jos nesugeria drėgmės.

Alpakos vilnos patalynė yra puiki dovana krikštynoms arba antklodė kūdikiui gimimo dienos dovana. Įsigykite šias antklodes ir tegu kūdikiai miega kaip karaliai kiekvieną naktį.