Prabangi žieminė žąsų pūkų antklodė

269,99 €

+ -

Žąsų pūkų antklodė yra itin maloni bei švelni, skirta komfortiškam miegui. Antklodės iš žąsų pūkų yra pačios šilčiausios, todėl geriausiai tinka naudoti tiems žmonėms, kurie mėgsta miegoti ypač šiltai 18-21 C temperatūroje. Skandinaviško stiliaus žąsų pūkų antklodė patiks vertinantiems prabangą ir universalumą, nes šią antklodę galima naudoti visais metų laikais.

Išsiuntimas per 1-5 darbo dienas.

Savybės

Sudėtis 100% žąsų pūkai
Spalva balta
Priežiūra galima skalbti 60°C, nuolat purenkite ir vėdinkite, nelyginkite, nebalinkite
Raštas vienspalvis
Forma stačiakampis
Sluoksnis 1 sluoksnis
Alergenai nėra
Skirta visiems
Impilas 100% medvilnė
Užpildas pūkai
Sezonas Žiema

Aprašymas

Nuo senų senovės žmonės pildydavo antklodes vandenyje plaukiojančių paukščių plunksnomis ir pūkais. Iš plunksnų bei pūkų pagamintos antklodės pasižymi drėgmę sugeriančiomis ir šilumą gerai išsaugojančiomis savybėmis. Miegant po anklodė mikroklimatas tampa idealus, nes pūkinės antklodės nuo žmogaus kūno visiškai pašalina drėgmės perteklių. Dėl šių savybių yra palaikoma optimali organizmui temperatūra netgi tada, kai aplinkos temperatūra skiriasi. Gaminių, kurie yra pagaminti iš pūkų kokybė yra labai gera, kuo didesnis pūkų santykis, tuo gaminio kokybė yra aukštesnė.

 

Ši antklodė yra pagaminta iš 100% žąsų pūkų, kurie atitinka ekologiškumo standartus. Aukštos kokybės žąsų pūkų antklodė yra skirta didžiausiam komfortui miego metu ir patenkinanti net reikliausio kliento poreikius! Antklodės gamybai naudojamos tik specialiai atrinktos aukštos kokybės žaliavos, kad gaminys tarnautų ilgą laiką.

 

Žąsų pūkų antklodė - 100% natūralus produktas. Žąsų pūkų antklodė yra itin vertinamas produktas, todėl jis labiausiai tinka žmonėms, kurie mėgsta miegoti šiltai. Antklodė yra lengva ir suteikia puikų komfortą. Šią antklodę galite naudoti ištisus metus. Tinkamiausia naudoti žiemą, rudenį bei pavasarį. Žąsų pūkų antklodės impilas  - 100% medvilnė, baltos spalvos. Turime ir daugiau dydžių bei sudėčių antklodžių dovana.lt svetainėje. Taip pat mūsų svetainėje galite įsigyti ir pagalvių

 

Žąsų pūkai reikalauja specialios priežiūros. Rekomenduojame nuolat vėdinti ir purenti, nebalinti, nelyginti, galima skalbti skalbimo mašinoje.

Internetinėje parduotuvėje turime ir daugiau sudėčių, dydžių bei spalvų antklodžių. Tad sėkmės renkantis!

Antklodės matmenys:

Dydis Plotis (cm) Ilgis (cm) Kamšalo svoris (g)
Viengulė 140 200 900
Dvigulė 200 220 1410
Dvigulė 240 220 1410

Su šia preke dažniausiai perka

Susiję produktai: