Vasarinė antklodė su ančių pūkų - plunksnų užpildu Morpheus

209,99 €

+ -

Vasarinė antklodė su ančių pūkų - plunksnų užpildu yra itin plona, puri ir minkšta, švelni. Skirta komfortiškam miegui. Ypač tinka mėgstantiems miegoti 18-21 C temperatūroje. Antklodės iš pūkų ir plunksnų yra itin lengvos. Ši antklodė yra pagaminta iš 90% ančių pūkų ir 10% plunksnų, kurie atitinka ekologiškumo standartus.

Išsiuntimas per 1-5 darbo dienas.

Savybės

Sudėtis 90% ančių pūkai, 10% ančių plunksnos
Spalva balta
Priežiūra galima skalbti 60°C, nuolat purenkite ir vėdinkite, nelyginkite, nebalinkite
Raštas vienspalvis
Forma stačiakampis
Sluoksnis 1 sluoksnis
Alergenai nėra
Skirta visiems
Impilas 100% sutankinta medvilnė
Užpildas pūkai - plunksnos
Sezonas Vasara

Aprašymas

Nuo senų senovės žmonės pildydavo antklodes vandenyje plaukiojančių paukščių plunksnomis ir pūkais. Iš plunksnų bei pūkų pagamintos antklodės pasižymi drėgmę sugeriančiomis ir šilumą gerai išsaugojančiomis savybėmis. Miegant po antklode mikroklimatas tampa idealus, nes pūkinės antklodės nuo žmogaus kūno visiškai pašalina drėgmės perteklių. Dėl šių savybių yra palaikoma optimali organizmui temperatūra netgi tada, kai aplinkos temperatūra skiriasi. Gaminių, kurie yra pagaminti iš pūkų bei plunksnų kokybė yra labai gera, kuo didesnis pūkų santykis, tuo gaminio kokybė yra aukštesnė.

 

 

Ši antklodė yra pagaminta iš 90% ančių pūkų ir 10% plunksnų, kurie atitinka ekologiškumo standartus. Aukštos kokybės 90% ančių pūkų ir 10% plunksnų antklodė yra skirta didžiausiam komfortui miego metu ir patenkinanti net reikliausio kliento poreikius! Antklodės gamybai naudojamos tik specialiai atrinktos aukštos kokybės žaliavos, kad gaminys tarnautų ilgą laiką.

 

 

Ši vasarinė antklodė - 100% natūralus produktas. 90% ančių pūkų ir 10% plunksnų antklodė yra itin vertinamas produktas, todėl jis labiausiai tinka žmonėms, kurie mėgsta miegoti šiltai. Antklodė yra lengva ir suteikia puikų komfortą. Šią antklodę galite naudoti šiltesniu metų laiku, ypač vasarą. Žąsų pūkų antklodės impilas - 100% medvilnė, baltos spalvos. Turime ir daugiau dydžių bei sudėčių antklodžių Cupolus.lt svetainėje. Taip pat mūsų svetainėje galite įsigyti ir pagalvių.

 

 

Ančių pūkai - plunksnos reikalauja specialios priežiūros. Rekomenduojame nuolat vėdinti ir purenti, nebalinti, nelyginti, kartais skalbti skalbimo mašinoje.

 

 

Internetinėje parduotuvėje turime ir daugiau sudėčių, dydžių bei spalvų antklodžių. Tad sėkmės renkantis!

 

 

Antklodės matmenys:

Dydis Plotis (cm) Ilgis  (cm) Kamšalo svoris (g)
Viengulė 140 200 700
Dvigulė 200 200 1000
Dvigulė 200 220 1100
Dvigulė

230

220 1265
Dvigulė 240 220 1320
Dvigulė 260 220 1430

Su šia preke dažniausiai perka

Susiję produktai: