Antklodė Seersucker

19,99 €

+ -

Ši antklodė pagaminta iš naujos kartos Seersucker audinio. Tai itin lengva, minkšta antklodė, kuria galėsite mėgautis ištisus metus. Seersucker audinio išskirtinumas, iškili tekstūra, kuri suteikia antklodei prabangos. Iškilios tekstūros udinys iškiliais tarpeliais pakyla nuo odos, taip maksimaliais pagerindamas šilumos sklaidą bei oro cirkuliaciją.

Išsiuntimas per 7-14 darbo dienų.

Savybės

Sudėtis 100% poliesteris
Spalva balta
Priežiūra skalbti 60°C temperatūroje, galima lyginti
Audinys poliesteris
Forma stačiakampis
Skirta visiems
Kamšalo svoris 300g

Aprašymas

Seersucker audinys turi iškilią tekstūrą, vadinamą Embossed Texture. Ši tekstūra suteikia antklodei prabangos ir išskirtinumo. Audinys Seersucker yra tuščiaviduris silikonizuotas pluoštas. Šis audinys su iškiliais tarpeliais, todėl pakyla nuo odos, taip pagerindamas šilumos pasiskirstymą ir oro cirkuliaciją.

Antklodė pagaminta iš Seersucker audinio yra labai minkšta ir puri.Ši antklodė labai gerai šildo ir cirkuliuoja orą, todėl ją galima naudoti visais metų laikais.

Antklodė atitina Oeko-Tex® Standart 100 kokybės reikalavimus, yra higieniška, lengva ir labai švelni.

Priežiūra: antklodės negalima skalbimo mašinoje, ne aukštesnėje kaip 60 laipsnių temperatūroje. Antklodės negalima balinti ir lyginti. Galimas vėsus džiovinimas ir atsargus cheminis valymas.

Savo internetinėje parduotuvėje turime ir daugiau antklodžių, ne tik kupranugarių vilnos, bet ir avių vilnos, su mikropluošto užpildu, žąsų ir ančių pūkais bei plunksnomis, bambuko pluošto: https://cupolus.lt/64-antklodes . Tad sėkmės renkantis!

Antklodės matmenys:

Dydis Plotis (cm) Ilgis (cm)
Viengulė 140 200
Dvigulė 200 200
Dvigulė 200 220

Su šia preke dažniausiai perka

Susiję produktai: