RINKINYS Viengulė su bambuku antklodė ir pagalvė

1ABAMBOO140X200/1P


69,98 €

  • 140X200cm

+ -

Patalynė daigstyta su bambuku – puikus pasirinkimas žmonėms, kurie yra linkę į alergijas. Bambukas - atsparus dulkių erkutėms bei pelėsiui. Bambukinė patalynė - puri, švelni bei labai minkšta. Rinkinį sudaro: antklodė 140x200cm ir pagalvė 50x70cm arba 60x60cm.

Išsiuntimas per 7-14 darbo dienų.

Pakuotes aprašymas

Bambukas – natūralus, patvarus ir pralaidus orui pluoštas. Jis 4 kartus greičiau nei medvilnė, sugeria drėgmę ir ją išgarina. Taip pat bambukas pasižymi antibakterinėmis ir antimikrobinėmis savybėmis. Bambukas naikina bakterijas, yra atsparus dulkių erkutėms.

 

Patalynė su bambuko pluoštu – lengva ir higieniška. Ji pasižymi prabangiu švelnumu. Šią patalynę galima naudoti visais metų laikais. Tiek žiemą tiek vasarą.

 

Antklodės užpildas – 50% bambukas / 50% antialerginis poliesterio pluoštas , o viršutinis audinys - 60% bambukas / 40% medvilnė. Antklodė yra sertifikuota ir atitinka Oeko-Tex® Standart 100 kokybės reikalavimus. Antklodė yra supakuota į draugišką aplinkai, daugkartinio naudojimo pakuotę.

Pagalvės užpildas – 100% poliesterio pluošto kamuoliukai, o viršutinis audinys - 60% bambukas / 40% medvilnė. Pagalvė yra sertifikuota ir atitinka Oeko-Tex® Standart 100 kokybės reikalavimus. Pagalvės su bambuko pluoštu negalima balinti, džiovinti ar lyginti. Galimas cheminis valymas. Taip pat šią pagalvę galima skalbti skalbimo mašinoje 30 laipsnių temperatūroje.

 

Priežiūra: antklodės su bambuko pluoštu negalima balinti, džiovinti ar lyginti. Galimas cheminis valymas. Taip pat šią antklodę galima skalbti skalbimo mašinoje 40 laipsnių temperatūroje.

 

Savo internetinėje parduotuvėje turime ir daugiau antklodžių bei pagalvių: avių vilnos, su mikropluošto užpildu, žąsų ir ančių pūkais bei plunksnomis, šilko pluošto. Tad sėkmės renkantis!

Rinkinį sudaro

Antklodė su bambuku

Produkto duomenys
Sudėtis 50% bambuko pluoštas, 50% poliesteris
Priežiūra skalbti 40°C temperatūroje
Audinys 60% bambuko pluoštas, 40% medvilnė
Forma stačiakampis
Užpildas bambuko pluoštas-poliesteris
Kamšalo svoris 300g
Sezonas 4 metų laikai

Antialerginė pagalvė su bambuku

Produkto duomenys
Sudėtis 100% poliesteris
Spalva balta
Priežiūra skalbti 30 laipsnių temperatūroje skalbyklėje arba rankomis
Audinys 60% bambuko pluoštas, 40% medvilnė
Kamšalo svoris 600g
Pagaminta Lietuvoje

Susiję produktai: