RINKINYS Viengulė su bambuku antklodė ir pagalvė

1ABAMBOO140X200/1P

Patalynė daigstyta su bambuku – puikus pasirinkimas žmonėms, kurie yra linkę į alergijas. Bambukas - atsparus dulkių erkutėms bei pelėsiui. Bambukinė patalynė - puri, švelni bei labai minkšta. Rinkinį sudaro: antklodė 140x200cm ir pagalvė 50x70cm arba 60x60cm.

Išsiuntimas per 1-5 darbo dienas.42,43 €

-15.12%

49,99 €


  • 140X200cm13,57 €

-15.12%

15,99 €


56,00 €

65,98 € su PVM

-15.12%

Sumažinta kaina!

+ -

Pakuotes aprašymas

Bambukas – natūralus, patvarus ir pralaidus orui pluoštas. Jis 4 kartus greičiau nei medvilnė, sugeria drėgmę ir ją išgarina. Taip pat bambukas pasižymi antibakterinėmis ir antimikrobinėmis savybėmis. Bambukas naikina bakterijas, yra atsparus dulkių erkutėms.

 

Patalynė su bambuko pluoštu – lengva ir higieniška. Ji pasižymi prabangiu švelnumu. Šią patalynę galima naudoti visais metų laikais. Tiek žiemą tiek vasarą.

 

Antklodės užpildas – 50% bambukas / 50% antialerginis poliesterio pluoštas , o viršutinis audinys - 60% bambukas / 40% medvilnė. Antklodė yra sertifikuota ir atitinka Oeko-Tex® Standart 100 kokybės reikalavimus. Antklodė yra supakuota į draugišką aplinkai, daugkartinio naudojimo pakuotę.

Pagalvės užpildas – 100% poliesterio pluošto kamuoliukai, o viršutinis audinys - 60% bambukas / 40% medvilnė. Pagalvė yra sertifikuota ir atitinka Oeko-Tex® Standart 100 kokybės reikalavimus. Pagalvės su bambuko pluoštu negalima balinti, džiovinti ar lyginti. Galimas cheminis valymas. Taip pat šią pagalvę galima skalbti skalbimo mašinoje 30 laipsnių temperatūroje.

 

Priežiūra: antklodės su bambuko pluoštu negalima balinti, džiovinti ar lyginti. Galimas cheminis valymas. Taip pat šią antklodę galima skalbti skalbimo mašinoje 40 laipsnių temperatūroje.

 

Savo internetinėje parduotuvėje turime ir daugiau antklodžių bei pagalvių: avių vilnos, su mikropluošto užpildu, žąsų ir ančių pūkais bei plunksnomis, šilko pluošto. Tad sėkmės renkantis!

Pakuotės turinys

Antialerginė antklodė iš bambuko. Bambukas yra atsparus dulkių erkutėms bei pelėsiui. Antklodė daigstyta su bambuku sukurs ne tik natūralią, saugią miego aplinką, bet ir dėl savo purumo, švelnumo bei minkštumo leis pasijusti taip, tarsi miegotumėte ant debesies. Skirta naudoti visus metus. Galimi antklodės dydžiai:140x200cm, 200x200cm ar 200x220cm.

Išsiuntimas per 1-5 darbo dienas.


Bambukasnatūralus, patvarus ir pralaidus orui pluoštas. Jis 4 kartus greičiau nei medvilnė, sugeria drėgmę ir ją išgarina. Taip pat bambukas pasižymi antibakterinėmis ir antimikrobinėmis savybėmis. Bambukas naikina bakterijas, yra atsparus dulkių erkutėms.

 

Antklodė su bambuko pluoštu – lengva ir higieniška. Ši antklodė pasižymi prabangiu švelnumu. Šią antklodę galima naudoti visais metų laikais. Tiek žiemą tiek vasarą.

 

Antklodės užpildas – 50% bambukas / 50% antialerginis poliesterio pluoštas , o viršutinis audinys - 60% bambukas / 40% medvilnė. Antklodė yra sertifikuota ir atitinka Oeko-Tex® Standart 100 kokybės reikalavimus. Antklodė yra supakuota į draugišką aplinkai, daugkartinio naudojimo pakuotę.

 

Priežiūra: antklodės su bambuko pluoštu negalima balinti, džiovinti ar lyginti. Galimas cheminis valymas. Taip pat šią antklodę galima skalbti skalbimo mašinoje 40 laipsnių temperatūroje.

 

Savo internetinėje parduotuvėje turime ir daugiau antklodžių, ne tik kupranugarių vilnos, bet ir avių vilnos, su mikropluošto užpildu, žąsų ir ančių pūkais bei plunksnomis, bambuko pluošto: https://cupolus.lt/64-antklodes. Tad sėkmės renkantis!

Antklodės matmenys:

Dydis Plotis (cm) Ilgis (cm)
Viengulė 140 200
Dvigulė 200 200
Dvigulė 200 220

Produkto duomenys

Sudėtis 50% bambuko pluoštas, 50% poliesteris
Priežiūra skalbti 40°C temperatūroje
Audinys 60% bambuko pluoštas, 40% medvilnė
Pagaminta daugybinė gamyba
Forma stačiakampis
Užpildas bambuko pluoštas-poliesteris
Kamšalo svoris 300g
Sezonas 4 metų laikai

Pagalvė su bambuku - puikiai sugeria drėgmę ir ją išgarina. Puikiai tinka alergiškiems žmonėms, nes yra atspari dulkių erkutėms bei pelėsiui. Pagalvė daigstyta su bambuku yra labai minkšta, švelni. Ši pagalvė yra stora, tad patiks mėgstantiems miegoti aukščiau pakelta galva.

Išsiuntimas per 1-5 darbo dienas.


Bambukas – natūralus, patvarus ir pralaidus orui pluoštas. Jis gerai sugeria drėgmę ir ją išgarina. Taip pat bambukas pasižymi antibakterinėmis ir antimikrobinėmis savybėmis. Bambukas naikina bakterijas, yra atsparus dulkių erkutėms.

Pagalvė su bambuko pluoštu – lengva ir higieniška. Ši pagalvė pasižymi prabangiu švelnumu. Pagalvę galima naudoti visais metų laikais. Tiek žiemą tiek vasarą.

Pagalvės užpildas – 100% poliesterio pluošto kamuoliukai, o viršutinis audinys - 60% bambukas / 40% medvilnė. Pagalvė yra sertifikuota ir atitinka Oeko-Tex® Standart 100 kokybės reikalavimus.

Pagalvės užpildas: 50x70cm - 600g, 60x60cm - 600g.

Priežiūra: pagalvės su bambuko pluoštu negalima balinti, džiovinti ar lyginti. Galimas cheminis valymas. Taip pat šią pagalvę galima skalbti skalbimo mašinoje 30 laipsnių temperatūroje.

Savo internetinėje parduotuvėje turime ir daugiau pagalvių: kupranugarių vilnos, avių vilnos, su mikropluošto užpildu, žąsų ir ančių pūkais bei plunksnomis: https://cupolus.lt/63-pagalves . Tad sėkmės renkantis!

Produkto duomenys

Sudėtis 100% poliesteris
Spalva balta
Priežiūra skalbti 30 laipsnių temperatūroje skalbyklėje arba rankomis
Audinys 60% bambuko pluoštas, 40% medvilnė
Pagaminta daugybinė gamyba
Kamšalo svoris 600g
Pagaminta Lietuvoje