Dvigulė su linu antklodė ir 2 pagalvės

1ALINEN/2P


120,97 €

  • 200X220cm

+ -

Patalynė su lino pluoštu - tai išskirtinis ir unikalus, sukurtas harmonijai su gamta, produktas. Ši patalynė ypač tiks ir patiks žmonėms, turintiems jautrią odą bei mėgstantiems lengvumą. Ji itin plona, lengva, vasarinė.  Rinkinį sudaro: antklodė 200x200cm arba 200x220cm ir 2 pagalvės 50x70cm arba 60x60cm pasirinktinai.

Išsiuntimas per 3-9 darbo dienas.

Pakuotes aprašymas

Linas tai vienas seniausių augalinių pluoštų. Lino pluoštas yra laidus orui ir labai greitai džiūsta. Šis natūralus pluoštas ypač tinka žmonėms, kurie turi jautrią odą. Lininė patalynė yra itin plona ir lengva. Tinkamiausia naudoti vasarą, kurios vėsią naktį sušildys, o karštą vėsins.

Antklodės užpildas - 50% linas, 35% medvilnė, 15% poliesteris , o viršutinis audinys - 55% TENCEL®, 45% medvilnė. Antklodės audinys malonus ir švelnus, pagamintas iš medvilnės ir TENCEL® pluošto, kuris išgaunamas iš eukalipto medienos celiuliozės.

Pagalvės užpildas - 100% poliesterio pluošto kamuoliukai, o viršutinis audinys - 55% TENCEL®, 45% medvilnė daigstyta su linu. Pagalvės audinys malonus ir švelnus.

 

Antklodės malonus ir švelnus audinys, pagamintas iš medvilnės bei TENCEL® pluošto išgaunamo iš eukalipto medienos celiuliozės. Šis produktas atitinka Oeko-Tex® Standart 100 kokybės reikalavimus. Antklodė yra supakuota į draugišką aplinkai, daugkartinio naudojimo pakuotę.

Pagalvės malonus ir švelnus audinys, pagamintas iš medvilnės bei TENCEL® pluošto išgaunamo iš eukalipto medienos celiuliozės. Šis produktas atitinka Oeko-Tex® Standart 100 kokybės reikalavimus. 

 

Priežiūra: antklodės ir pagalvės su linu negalima skalbti, džiovinti, lyginti ir balinti. Galimas cheminis valymas, vėdinimas.

 

Savo internetinėje parduotuvėje turime ir daugiau antklodžių bei pagalvių: avių vilnos, su mikropluošto užpildu, žąsų ir ančių pūkais bei plunksnomis, bambuko pluošto. Tad sėkmės renkantis!

Rinkinį sudaro

Susiję produktai: