RINKINYS Viengulė su šilku antklodė ir pagalvė

1ASILK/1P


111,98 €

  • 140X200cm

+ -

Puikus pasirinkimas geram poilsiui – natūralaus šilko patalynė, kuri yra plona ir lengva. Patalynė su šilku yra labai praktiška, nes ją galima naudoti ištisus metus. Žiemą kuo puikiausiai sušildys, o vasarą atvėsins. Rinkinį sudaro: antklodė 140x200cm ir pagalvė 50x70cm arba 60x60cm pasirinktinai.

Išsiuntimas per 3-9 darbo dienas.

Pakuotes aprašymas

Šilkas pasižymi antibakterinėmis savybėmis ir yra atsparus dulkių erkutėms. Antklodės pagamintos iš šilko yra ne tik higieniškos, bet ir pasižymi išskirtiniu lengvumu, todėl puikiai tiks vertinantiems lengvumo pojūtį.

Antklodės užpildas - šilko pluoštas, o viršutinis audinys – medvilnė. Ši antklodė atitinka Oeko-Tex® Standart 100 kokybės reikalavimus. Antklodė yra supakuota į draugišką aplinkai, daugkartinio naudojimo pakuotę.

Pagalvės užpildas - 100% poliesterio pluošto kamuoliukai, o viršutinis audinys – 100% medvilnė, daigstyta su šilku. Ši pagalvė atitinka Oeko-Tex® Standart 100 kokybės reikalavimus.

Priežiūra: antklodės su šilku ir pagalvės negalima džiovinti, lyginti ir balinti. Galimas cheminis valymas bei skalbimas žemoje 30 laipsnių temperatūroje.

Savo internetinėje parduotuvėje turime ir daugiau antklodžių, ne tik kupranugarių vilnos, bet ir avių vilnos, su mikropluošto užpildu, žąsų ir ančių pūkais bei plunksnomis, bambuko pluošto. Tad sėkmės renkantis!

Rinkinį sudaro

Susiję produktai: