Dvipusė natūralios merino vilnos ir satino antklodė

135,00 €

269,99 € su PVM

-50%

+ -

Merino vilnos antklodė - jauki ir šilta dovana. Natūrali ir chemiškai neapdorota avių vilnos antklodė sugeria ir išgarina drėgmę, puikiai leidžia odai kvėpuoti, palaiko tinkamą kūno temperatūrą. Viena antklodės pusė yra iš vilnos, kita iš medvilnės. Vilna užsiklokite žiemą, o medvilne vasarą. Galimi antklodės dydžiai: 140x200cm, 150x200cm, 200x200cm, 200x220cm.

Išsiuntimas per 7-14 darbo dienas.

Savybės

Sudėtis vilna/medvilnė
Spalva balta
Priežiūra vėdinimas, skalbti negalima
Raštas languotas
Alergenai avies vilna
Skirta visiems
Užpildas vilna
Kamšalo svoris 450g
Sezonas 4 metų laikai
Pagaminta Bulgarijoje

Aprašymas

Merino vilna - aukščiausios kokybės vilna, turinti patvarią struktūrą, be galo švelnų plauką. Ši vilna yra labai elastinga ir gali išlaikyti tobulą formą ilgą laiką. Merino vilna yra nekenksminga, turinti pranašumą, nes pagaminta iš ekologiškos vilnos. Ekologiška vilna gaunama iš laisvai netręšiamuose laukuose besiganančių avių. Apdirbant vilną naudojama aukščiausia technologija, kurios dėka yra pašalinama didžioji dalis šiurkščių plaukų, augalinių ir mineralinių priemaišų. Todėl yra gaunama visiškai švari ir švelni vilna. Merino vilnoje yra natūralaus riebalų lanolino, turinčio antibakterines savybes. Produktai, pagaminti iš šios vilnos, sugeria ir išgarina drėgmę, puikiai leidžia odai kvėpuoti, palaiko pastovią kūno temperatūrą. Vilna yra patikrinta, atitinka standartą - OEKO-TEX® 100.

 

Merino vilnos antklodės yra nuo seno žinomos ir gerai vertinamos dėl savo švelnumo, minkštumo, lengvumo, todėl tai yra puikus pasirinkimas vaikams ar žmonėms, turintiems jautrią odą. Taip pat merino vilnos antklodė yra praktiška, ją galima naudoti visus metus. Vasarą po antklode miegoti nebus karšta, o žiemą ši antklodė puikiai šildys. Mūsų internetinėje svetainėje rasite ir daugiau spalvų, dydžių bei kitokių sudėčių antklodžių: https://cupolus.lt/64-antklodes

 

Merino vilnos antklodė reikalauja ypatingos priežiūros. Merino vilnos antklodes rekomenduojame vėdinti sausoje aplinkoje, saulės atokaitoje. Naudoti tik sausą valymą ir džiovinti tik ištiestą, pavyzdžiui, ant žolės. 

 

Svarbu: Audinio spalvos tikrovėje gali šiek tiek skirtis nuo spalvų nuotraukose, taip pat gaminiai gali turėti išskirtinį natūralios vilnos kvapą. Naudojant antklodę vilnos plaukeliai gali sukibti arba slinkti, tačiau tai nelaikoma audinio broku.

Su šia preke dažniausiai perka

Susiję produktai: