RINKINYS Viengulė su avių vilna antklodė ir pagalvė

1ASUPERWASH/1P


67,98 €

79,98 €

-15%

  • 140X200cm

+ -

Avių vilnos patalynė – geriausias pasirinkimas, mėgstantiems praktiškumą ir higieniškumą. Avies vilnos antklodę ir pagalvę galima naudoti visais metų laikais, kadangi žiemą ji puikiai šildo, o vasarą išgarina drėgmę. Rinkinį sudaro: antklodė 140x200cm ir pagalvė 50x70cm arba 60x60cm pasirinktinai.

Išsiuntimas per 7-14 darbo dienų.

Pakuotes aprašymas

Vilna – natūralus produktas, kuris reguliuoja drėgmę, praleidžia orą. Todėl produktai pagaminti iš vilnos leidžia odai kvėpuoti. Vilna turi silpną natūralaus pluošto kvapą. Norint kvapo intensyvumą sumažinti, rekomenduojame antklodę vėdinti.

 

Avių vilnos patalynė – natūralus produktas, kuris sukuria saldų ir ramų miegą, užkerta kelią bakterijų dauginimuisi. Avių vilnos patalynė yra ne tik natūrali, bet ir labai šilta, minkšta, higieniška. Ją galima naudoti visais metų laikais. Antklodė su vilna vasarą vėsina, o žiemą sušildo.

 

Antklodės užpildas – avių vilna, o viršutinis audinys - aukštos kokybės medvilnė. Avies vilnos antklodė yra sertifikuota ir atitinka Oeko-Tex® Standart 100 kokybės reikalavimus. Antklodė yra supakuota į draugišką aplinkai, daugkartinio naudojimo pakuotę.

Pagalvės užpildas – 100% poliesterio pluošto kamuoliukai , o viršutinis audinys - vilna. Avies vilnos pagalvė yra sertifikuota ir atitinka Oeko-Tex® Standart 100 kokybės reikalavimus.

 

Priežiūra: avies vilnos patalynės negalima balinti ar lyginti. Galimas cheminis valymas ir džiovinimas. Taip pat šią patalynę galima skalbti skalbimo mašinoje 40 laipsnių temperatūroje.

 

Savo internetinėje parduotuvėje turime ir daugiau antklodžių bei pagalvių: su mikropluošto užpildu, žąsų ir ančių pūkais bei plunksnomis, bambuko pluošto. Tad sėkmės renkantis!

Rinkinį sudaro

Susiję produktai: