Anklodė su ALPAKŲ vilnos užpildu, baltos spalvos

299,99 €

+ -

Rankų darbo Alpakų vilnos antklodė. Yra visi populiariausi dydžiai. Tinka alergiškiems žmonėms. Lengva priežiūra, nereikia jokių papildomų priemonių. Ilgaamžis produktas. Persiuvimo raštas gali skirtis nuo pavaizduoto nuotraukose!

Savybės

Sudėtis alpakų vilna
Spalva balta
Priežiūra vėdinimas, skalbti negalima
Forma stačiakampis
Antklodės dydis 160x200cm
Alergenai nėra
Skirta visiems
Impilas 100% sutankinta medvilnė
Užpildas vilna
Sezonas 4 metų laikai

Aprašymas

Alpakų vilna yra švelni ir nesukelia alergijos, išlaiko šilumą, bet nesugeria drėgmės. Antklodės puikiai tinka miegui vasarą ir žiemą, oda kvėpuos ir nekais, bet jei vėsu - antklodė sulaikys šilumą. Alpakų vilna yra lanksti ir antklodė švelniai priglus prie odos, prisitaikys prie kiekvieno linkio. Alpakos pluoštas yra vertinamas dėl savo minkštumo, švelnumo, nes yra 6 kartus šiltesnis nei avies vilna. Net medvilnė yra šiurkštesnė už alpakos vilnos audinį.

  

 

Anklodės impilinis audinys 100%medvilnė, baltos spalvos, kamšalas -alpakos vilnos karšinys. Baltos spalvos antklodė bus lygus vienodas fonas užvelkamai patalynei ir jei naudojate raštuotą užvelkamą patalynę, Jums geriausiai tinka balto impilinio audinio antklodės.

 

 

Anklodės yra universalios,todėl tinka tiek žiemai, tiek vasarai,yra labai plonos ir lengvos. Anklodės su alpakos vilnos karšiniu veikia kaip termoizoliatorius, jos nesugeria drėgmės.

 

 

Įsigykite šias antklodes ir miegokit kaip karaliai kiekvieną naktį.

Su šia preke dažniausiai perka

Susiję produktai: