Pristatymo ir grąžinimo taisyklės

Pirkėjas yra atsakingas už teisingo pristatymo adreso ir veikiančio telefono numerio pateikimą Cupolus.lt. Jei šie duomenys pateikiami ne tikslūs, Cupolus.lt negali garantuoti sklandaus pristatymo, o Pirkėjas yra atsakingas už papildomas išlaidas, jei tokios atsirastų.

Atkreipiame dėmesį, kad negalime sujungti kelių Jūsų užsakymų į vieną, o kiekvienas užsakymas yra apmokestinamas atskirai. Pristatymas Lietuvoje, išskyrus Kuršių Neriją, kainuoja 3,50EUR. Jei pageidaujate atsiskaityti grynais pinigais kurjeriui, ši paslauga papildomai kainuoja 1,50 EUR, t.y. iš viso už pristatymą ir atsiskaitymą grynais - 5,00 EUR.

Pristatymas Lietuvoje, išskyrus Kuršių Neriją 3,50 EUR
Pristatymas Lietuvoje, išskyrus Kuršių Neriją, bei atsiskaitymas grynais kurjeriui 5,00 EUR

Prenumeruojami spaudos leidiniai, žurnalai

Prenumeruojamų leidinių kainos yra nurodytos su pristatymu į tvarkingas pašto dėžutes Lietuvoje (išskyrus Kuršių Neriją), prenumeruojami leidiniai pristatomi išėjus naujam numeriui.

Labai svarbu: įsitikinkite, kad teisingai suvedėte pristatymo adresą, tik tokiu atveju galime užtikrinti sklandų prenumeratos pristatymą. Jei užsiprenumeravote leidinį ir apmokėjote savo užsakymą, bet jo negavote atitinkamu laiku, prašom kreiptis el. paštu info@cupolus.lt arba telefonu +370 688 123 89, mes su malonumu Jums padėsime.

Prekių ir neprenumeruojamų leidinių, žurnalų pristatymas 

Užsisakant neprenumeruojamus leidinius arba kitas prekes, jų pristatymas trunka nuo 1 iki 5 darbo dienų. Pirkėjas visiškai ir pilnai atsakingas už teisingo pristatymo adreso bei telefono numerio informacijos suvedimo. Šie duomenys bus naudojami užtikrinti sėkmingam užsakymo pristatymui.

Elektroninių leidinių pristatymas

Elektroniniai leidiniai ir elektroninės prenumeratos yra siunčiamos tik elektroniniu būdu: pasiekiamos internetu, trumposiomis žinutėmis arba elektroniniu paštu. Pirkėjas visiškai ir pilnai atsakingas už teisingą elektroninio adreso ir telefono numerio nurodymą. Šie duomenys bus naudojami užtikrinti sėkmingam užsakymo pristatymui. 

Spaudos ir elektroninių leidinių grąžinimo taisyklės

Spaudos leidiniai negali būti grąžinami pagal Lietuvos Respublikos įstatymus. 

Prekių (ne spaudos leidinių) grąžinimo taisyklės

Jei nusipirkę Cupolus.lt preką, norėtumėt ją grąžinti, tai galite padaryti per 14 dienų. Prekė turi turėti savo originalią pakuotę, būti nenaudota ir turėti pardaviminę, kaip pristatymo momentu, išvaizdą. Visos sąlygos kaip grąžinti prekes (ne spaudos leidinius) yra aprašytos Pirkimo ir pardavimo taisyklėse.