Cupolus - patalai Tavo kūnui ir sielai!

Mėgaukimės gyvenimu

Ilgaamžės, tvariam naudojimui sukurtos antklodės, pagalvės ir užvelkamos patalynės komplektai bei interjero aksesuarai laukia Jūsų Cupolus.lt elektroninėje parduotuvėje. Čia rasite įvairiausios sudėties patalynės bei įvariausių raštų užvalkalų komplektų, rankšluosčių, vonios kilimėlių tekstilės, dekoratyvinių pagalvėlių, interjero akcentų ir kitų stilingų sprendimų, kurie  suteiks Jūsų namams daugiau jaukumo ir žavesio, o Jums – dar daugiau komforto. 

Parduotuvėje rasite tik aukštos kokybės namų tekstilės ir interjero gaminius, leidžiančius kiekvienam susikurti savo jaukius namus. Atrinkdami prekes, remiamės natūralumo, estetikos, komforto ir praktiškumo standartais, kurie suponuoja ne tik patenkintą klientą, bet ir laimingus namus.

  • Aukščiausi reikalavimai kokybei !
  • Draugiškiausias klientų aptarnavimas !
  • 14 dienų grąžinimo garantija !

Cupolus - bedding for your boddy and soul

Kodėl rinktis būtent iš Cupolus?

Mes užtikriname aukštą gaminių kokybę. Išbandome visus siūlomus produktus, siekiant užtikrinti galimybę įsigyti tik pačius geriausius gaminius.
Mes už tvarų naudojimą! Mūsų parduotuvėje rasite tik tuos produktus, kurie yra sukurti ilgammžiam naudojimui, siekiant draugiškumo gamtai ir aplinkai.
Jūsų komfortas svarbiausias! Mes norime, kad Jūsų namai, darbo vieta, lauko terasa ar kitos erdvės teiktų kuo daugiau komforto ir atsiskleistų nauju įvaizdžiu bei stilingais akcentais.
Mums svarbu estetika. Aplinka, kuri supa kas dieną, turi būti graži ir turi įkvėpti teigiamoms emocijoms ir maloniems pojūčiams.

Prekių asortimentas

Jūsų poilsio ir ramybės oazė – miegamasis. Mėgaukitės kokybišku miegu, pasirinkę mūsų atrinktas puikias antklodes, purias pagalves ir įspūdingą užvelkamą patalynę. Platus asortimentas, dizaino įvairovė, dydžių ir medžiagų pasirinkimas leis susikurti savo svajonių poilsį net patiems išrankiausiems. Antklodės, pagalvės, paklodės, patalynės komplektai – viskas, ko reikia patogiam miegui!

Vonios kambarys – atgaiva kūnui ir sielai. Palepinkite savo odą aukščiausios kokybės rankšluosčiais ir jų rinkiniais, papuoškite vonios kambarį prabangiais kilimėliais, tegu pėdos pasimėgauja. Sielai atgaivinti pasiūlysime namų kvapus! Jie puikiai tinka ir dovanoms.

Savo namų svetainę papuoškite dekoratyvinėmis pagalvėlėmis, sušildykite rankų darbo žvakėmis, artimuosius apglėbkite merino vilnos pledais, o svečius sudominkite grikių lukštų sėdmaišiais.

Mažos dovanos stiprina draugystę. Cupolus internetinėje parduotuvėje rasite daug idėjų, kaip galite pradžiuginti savo artimuosius ar draugus. Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujų pasiūlymų dovanoms, tinkančioms ir JAI ir JAM!

Cupolus - patalai kūnui ir sielai!