Apie Cupolus

Pas mus Cupolus.lt rasite antklodžių, pagalvių, patalynės bei interjero akcentų, kurie draugiški gamtai arba padeda žmogui gyventi patogesnį gyvenimą. Mums svarbu, kad aplinka, kurioje gyvename, kuri mus supa kas dieną, būtų graži ir įkvėptų dar vienai maloniai dienai. Simpatiškas rankų darbo puodelis su rytine kava pradžiugins ir geriausią draugą, ir antrą pusę, ir leis pačiam pasikelti nuotaiką. 

Cupolus.lt komanda nori, kad Jūsų namai, Jūsų kabinetas ar terasa atgytų, pasipuoštų naujai ir atsiskleistų nauju įvaizdžiu ar naujais akcentais. Mes parodysime kaip paprastai galima keliomis rokiruotėmis pakeisti savo aplinką ar susikurti didesnį komfortą.

Kodėl  renkasi pas mus? 

  1. Mes užtikrinam aukštą kokybę. Išbandom produktus ir suteikiame galimybę įsigyti tik pačius geriausius produktus!
  2. Mūsų produktai draugiški gamtai. Mums svarbu mūsų pačių ir mūsų vaikų ateitis. Mūsų parduotuvėje rasite tik produktus iš gamtos arba draugiškus aplinkai.
  3. Mūsų prekių nerasite bet kur. Jų nebus populiariausiose prekybos centruose, jų nebus kiekvieno Jūsų pažįstamo namuose.

Ko ieškai?

Pritrūksti idėjų kuo pradžiuginti draugę ar mamą, pavargsti ieškoti dovanų giminėms ar geriausiam draugui? Vis neramina klausimas - ką dovanoti? Vėsta santykiai, o gal vakar susipykot dėl smulkmenų? Nustebink savo antrą pusę. Įsitikink ar tikrai artimiausias kelias į vyro širdį veda per skrandį, o gal jis apsidžiaugs netikėta dovana, kokios nėra niekada gavęs? Nori nustebinti savo merginą? Gal Jūs kartu jau ne vienerius metus? Mes pagelbėsim pasiūlydami netikėtų dovanų, netikėtu laiku. Netikėta dovana sušildys kiekvieną sušalusią širdį. Atsisakai dalyvauti vakarėlyje, nes nežinai, ką padovanoti mažai pažįstamam kolegai arba 6 metus iš eilės dovanoji puodelį? Tau reikia pagalbos! Užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį ir gauk naujų idėjų dovanoms kiekvienam biudžetui, vyrui ar moteriai, bet kokio amžiaus, net bet kokių pomėgių!