4779021660376_ROLL_RED

Raudona pailga pagalvė RITINYS 46X13cm

29,99 €

+ -

Bordo pagalvėlė ar ritinys, užpildytas grikių lukštai, smagi dovana visiems šeimos nariams. Ši pagalvė gali būti naudojama kaip meditacinė pagalvėlė arba dienos poguliui. Ši pagalvė puikiai tinka pailsėti, žiūrint televizorių ar žaidžiant telefonu. Bordo ritinys puikiai atrodo ant sofos ir gali tapti kambario akcentu. Ši pagalvė užbaigs jūsų namų dekoro idėją.

Išsiuntimas per 1-2 darbo dienas.

Savybės

Sudėtis 100% grikių lukštai
Spalva raudona
Priežiūra pagalvės impilą skalbti rankomis arba skalbykle 30°C temperatūroje, nustačius švelnų režimą. Grikių lukštus išvėdinti.
Raštas vienspalvis
Rinkinys pagalvė ir pagalvės užvalkalas
Svoris 1,2kg
Užvalkalas užtrauktukas, nuvelkamas užvalkalas
Alergenai nėra
Skirta visiems
Pagalvėlės/ pufo dydis 46x13cm
Užpildas grikių lukštai
Pagaminta Lietuvoje

Aprašymas

Viskas, kas ateina iš gamtos, yra artima mums ir tampa natūralia mūsų gyvenimo dalimi. Jei jūs užsiimate joga ar tiesiog norite atsipalaiduoti ant sofos, turime ypatingą pagalvę, kad jūsų poilsio laikas būtų dar malonesnis. Smagus bordo ritinys-pagalvė, užpildyta grikių lukštais, lengvai čežės kai ant jo prigulsite. Ši pagalvė suteiks įspūdį, kad gulite grikių lauke ir klausotės svyruojančių grikių garsų. Ši pagalvė neabejotinai taps geriausiu draugu trumpam poguliui ant sofos.

 

Gražus bordo ritinys yra 46 cm ilgio ir 13 cm skersmens. Galite pakeisti jo kietumą. Tiesiog atidarykite impilo užtrauktuką ir išpilkite šiek tiek grikių lukštų, kol pradėsite jaustis komfortiškai ant pagalvėlės storiu.

 

Šią pagalvę galite naudoti kaip meditacijos arba jogos pagalvę. Vaikams patinka žaisti su ja. Ši pagalvė yra ilgaamžė. Tinka masažui.

 

Už šią kainą gausite pagalvės ir užvalkalo komplektą. Pagalvių dėklas pagamintas iš 100% medvilnės. Viduje jūs turėsite malonų kvapą padengtą pagalvę su visiškai natūralia medžiaga - grikių korpusu, kad jūsų odai būtų įkvėptas. Po pagalvės užvlkalu rasite pagalvę su saugiu impilu, užpildytą grikių lukštais. Pagalvėlės užvalkalas yra lengvai plaunamas skalbimo mašinoje. Jei jūsų pagalvė sudrėko, galite atidaryti impilą ir išpilti grikių lukštus į tam indą ir palikti grikių lukštus išdžiūti saulėje ar kambaryje. Saulė išdžiovins ir sterilizuos lukštus. Šiai pagalvei nereikia specialaus valymo, tik tuo atveju jei netyčia išsiteptų. 

 

Ši pagalvėlė gali tapti jūsų svetainės akcentu arba puikiai tiks Jūsų miegamajame. Peržvelkite sąrašą su kitomis pagalvėlėmis ir išsirinkite Jums patinkančią. 

Su šia preke dažniausiai perka

Susiję produktai: