4779021660468_BROWN35X35

Ruda grikių lukštų pagalvė 35×35 cm

29,99 €

+ -

Rudos spalvos pagalvė, užpildyta grikių lukštais, puiki dovana visai šeimai. Ji gali būti naudojama kaip meditacinė pagalvėlė arba galima pagalvėlę pasidėjus ant žemės tiesiog sėdėti ant jos. Pagalvėlę galima taip pat naudoti kaip išskirtinę namų interjėro detalę, ji puikiai atrodys ant sofos ar fotelio.

Išsiuntimas per 1-2 darbo dienas.

Savybės

Sudėtis 100% grikių lukštai
Spalva ruda
Priežiūra pagalvės impilą skalbti rankomis arba skalbykle 30°C temperatūroje, nustačius švelnų režimą. Grikių lukštus išvėdinti.
Raštas eglutė
Rinkinys pagalvė ir pagalvės užvalkalas
Forma kvadratas
Svoris 1,2kg
Užvalkalas užtrauktukas, nuvelkamas užvalkalas
Alergenai nėra
Skirta vaikams
Pagalvėlės/ pufo dydis 35x35cm

Aprašymas

Viskas, kas ateina iš gamtos, yra ekologiška ir tampa artima mums. Jei jūs užsiiminėjate jogą ar tiesiog norite atsipalaiduoti ant sofos, turime ypatingą produktą – grikių lukštų pagalvę, kurios dėka, jūsų poilsio momentas bus dar efektyvesnis. Padėjus galvą ant gražios rudos spalvos pagalvėlės, užpildytos grikių lukštais, išgirsite mažą garsą ir pasijusite taip, lyg sėdėtumėte grikių lauke ir klausytumėtės svyruojančių pasėlių garsų. Ši pagalvė taps jūsų nepakeičiamu draugu trumpam poguliui ant sofos.

 

Grikių lukštų pagalvėlė yra 35 cm aukščio ir 35 cm pločio, kvadrato formos. Galite pakeisti jos storį. Tiesiog atsekite pagalvės impilo užtrauktuką ir išpilkite dalį grikių lukštų. Nupilkite tiek lukštų, kiek jums reikia, jog būtų patogu.

 

Šią pagalvę galite naudoti meditacijos arba jogos metu. Vaikai mėgsta žaisti, sėdėdami ant šios pagalvėlės. Grikių lukštų pagalvė yra tvirta ir ilgaamažė.

 

Komplektą sudaro pagalvė ir užvalkalas. Pagalvės užvalkalas pagamintas iš poliesterio ir akrilo, kad ilgai išlaikytų formą. Pagalvės viduje - natūrali medžiaga - grikių lukštai. Pagalvėlė yra lengvai valoma. Pagalvės užvalkalą ir impilą galite plauti skalbimo mašinoje. Grikių lukštų pagalvės nėra skalbiamos, išskyrus tuos atvejus, kada tai nėra išvengiama.

 

Grikių lukštų pagalvėlė gali tapti jūsų svetainės akcentu arba nepakeičiama pagalvė miego metu. Mes turime ir daugiau skirtingų dydžių ir spalvų pagalvių, todėl galite išsirinkti jums tinkamiausią. Galbūt norėtumėte šią pagalvę namuose suderinti su pufu? Jų taip pat galite rasti mūsų svetainėje.

Su šia preke dažniausiai perka

Susiję produktai: