EGL_ZAL_60

Dirbtinė eglutė 0,6 m

16,99 €

+ -

Vienas svarbiausių Kalėdų akcentų - eglutė, kuri yra neatsiejama nuo Didžiųjų metų švenčių. Pasitikite Kalėdas pasipuošę namus su žalios spalvos eglute. Eglutė yra 60 cm aukščio.

Savybės

Spalva žalia

Aprašymas

Eglės puošimas nėra senoji Lietuvos tradicija. Eglutės buvo pradėtos puošti ne taip jau ir seniai. Tačiau šiuolaikiniame pasaulyje Kalėdinė eglutė yra tiesiog privalomas atributas.

Laikui bėgant vis labiau pradėjo populiarėti dirbtinių eglių puošimas per šventes. Didžiausias jų privalumas – ilgaamžiškumas, nereikia kiekvienais metais rūpintis ir ieškoti naujos. Dirbtinės eglutės yra daug praktiškesnės ir kelia mažiau rūpesčių dėl tvarkos namuose, jos yra daugkartinio naudojimo, be to, naudojant dirbtinę eglę išsaugoma tikra eglė. Šventėms pasibaigus, žaliaskarę gali tiesiog supakuoti į dėžę ir padėti iki kitos žiemos.

Dirbtinės eglutės yra kokybiškos, todėl atrodo tarsi natūralios, gyvos. Dirbtinės žaliaskarės eglutės - vienas pagrindinių ir šiuolaikinių akcentų per - Šv. Kalėdas ir Naujuosius Metus.

Daugeliui žmonių Kalėdos yra tas paslaptingas laikas, kuris sukuria magiškumo ir jaukumo aurą namuose. Tad susikurkite sau išskirtinį stebuklą pasipuošdami namus svarbiausiu švenčių akcentu- eglute. Mūsų svetainėje rasite ir daugiau spalvų bei dydžių eglučių.