Lovatiesė Skandinavija

49,99 €

+ -

Lovos užtiesalas - paskutinė, tačiau itin svarbi detalė Jūsų prabangaus ir jaukaus miegamojo link. Ši Skandinavija lovatiesė pagaminta iš aukštos kokybės sertifikuoto mikropluošto audinio, kuris yra minkštas ir švelnus. Lovatiesė maloniai priglus prie Jūsų kūno bei papuoš miegamąjį.

Išsiuntimas per 1-5 darbo dienas.

Savybės

Sudėtis 60% medvilnė, 40% poliesteris
Spalva pilka
Priežiūra skalbti 40 laipsnių temperatūroje skalbyklėje
Alergenai nėra
Skirta visiems
Užpildas mikropluoštas

Aprašymas

Norint sukurti namų jaukumą, gerą savijautą ir puikią nuotaiką, rekomenduojame savo miego erdvę papuošti lovatiese su Jums patinkančiomis spalvomis.

Lovatiesė pagaminta iš aukštos kokybės sertifikuoto audinio - mikropluošto. Mikropluošto audinys yra minkštas, labai švelnus ir malonus, nealergizuoja.

Lovatiesė pagaminta iš sertifikuoto audinio, kuriam suteiktas Oeko Tex 100 Standartas.  Šis standartas yra - ekologinis standartas, sukurtas Austrijos Tekstilės Instituto (Oti) ir Vokietijos tyrimų instituto Hohenstein, kuris parodo, jog produktas neturi nepalankaus, kenksmingo poveikio vartotojams.

Lovatiesės viršutinis audinys yra iš mikropluošto - 100% poliesteris. Lovatiesės užpildas: 60% medvilnė, 40% poliesteris. Lovatiesės įpakavimas: maišelis su rankenėlėmis.

Lovatiesės priežiūra: Rekomenduojame skalbti ne aukštesnėje kaip 40°C temperatūroje, nebalinti, nevalyti sausai. Galimas lovatiesės džiovinimas džiovyklėje žemoje temperatūroje, lyginimas vidutine temperatūra.

Dėmesio: produkto spalvos tikrovėje gali šiek tiek skirtis nuo spalvų nuotraukose.