Žąsų pūkų ir plunksnų antklodė visiems metų laikams Be Eco

319,99 €

+ -

Žąsų pūkų ir plunksnų antklodė tinkama naudoti visais metų laikais - idealus pasirinkimas tiems, kurie vertina komfortą ir aukštą natūralių medžiagų estetinę vertę. Ši antklodė pasižymi ilgaamžiškumu ir elegancija, lengvumu ir natūralumu, antibakterinėmis savybėmis. Antklodės impilas pagamintas iš organinės medvinės. Tai ekologiškas produktas.

Išsiuntimas per 7-14 darbo dienų.

Savybės

Sudėtis 90% žąsų pūkai, 10% pūkinės plunksnos
Spalva kreminė
Priežiūra skalbti 40 laipsnių temperatūroje skalbyklėje
Audinys 100% medvilnė
Alergenai paukščių plunksnos ir/ar pūkai
Skirta visiems
Užpildas pūkai - plunksnos
Sezonas 4 metų laikai

Aprašymas

Organinė medvilnė - auginama natūraliai, nenaudojant jokių cheminių trąšų. Tokia medvilnė auga ilgiau, tačiau užaugusi idealiai tinka žmonėms, kurių oda yra jautri. Ypač tinka alergiškiems žmonėms ir, aišku, visiems, kurie vertina kokybę, tausoja aplinką bei save. 

Antklodės užpildas - iš aukščiausios kokybės 90% žąsų pūkų ir 10% pūkinių plunksnų. Audinys: iš organinės medvilnės. Ši antklodė pasižymi prabangiu švelnumu ir yra pagaminta iš aukščiausios kokybės medžiagų, užtikrinančių tinkamą oro cirkuliaciją ir optimalų drėgmės lygį. Aukščiausios kokybės labai tankūs audiniai, itin švarūs užpildai ir modernūs gamybos metodai suteikia nepalankias sąlygas erkių ir kitų mikroorganizmų plėtrai. 

Antklodės užpildas: 135x200cm - 900g, 155x200cm - 1000g, 200x220cm - 1500g.

Priežiūros instrukcija: antklodę galima skalbti skalbimo mašinoje 40 laipsnių temperatūroje.

Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite ir daugiau antklodžių: kupranugarių vilnos, avių vilnos, su bambuku, linu, šilku. Tad sėkmės renkantis. 

Su šia preke dažniausiai perka

Susiję produktai: