4779021660383_BORDEAUX

Kelionės pagalvė su grikių lukštų užpildu

15,00 €

+ -

Kelioninė U formos pagalvė. Pagalvėlę galite naudoti keliaujant, kad galėtumėte pailsėti automobilyje ar lėktuve. Pagalvė yra labai patogi, ji padeda atsipalaiduoti. Tai yra visiškai natūralus produktas vaikams ir suaugusiems. Tinka stipriai prakaituojantiems ar alergiškiems žmonėms.

Išsiuntimas per 1-2 darbo dienas.

Savybės

Sudėtis 100% grikių lukštai
Spalva bordo
Priežiūra pagalvės impilą skalbti rankomis arba skalbykle 30°C temperatūroje, nustačius švelnų režimą. Grikių lukštus išvėdinti.
Raštas vienspalvis
Užvalkalas užtrauktukas, nuvelkamas užvalkalas
Alergenai nėra
Skirta visiems
Pagalvėlės/ pufo dydis 30x30cm
Užpildas grikių lukštai
Pagaminta Lietuvoje

Aprašymas

Puiki natūrali pagalvė kelionei. Visiškai natūralus produktas padės jūsų kaklo raumenims atsipalaiduoti ir pailsėti. Pagalvė užpildyta su grikių lukštais, masažuos Jūsų kaklą miego ir kelionės metu. Oda gali kvėpuoti visą miego laiką, nes oras laisvai cirkuliuoja per grikių lukštus. Pagalvė prisitaiko prie galvos ir kaklo lenkimo formos. Galite pakeisti pagalvės kietumą.

 

Pagalvė yra labai patogaus dydžio. Kartu su pagalve jūs gaunate užvalkalą, pagamintą iš 100% medvilnės. Graži natūrali pagalvėlė, užpildyta grikių lukštais, šiek tiek šiugžda, kai judinate galvą. Jausitės tarsi sėdėtumėte grikių lauke.

 

Kaip sureguliuoti grikių lukštų pagalvę: tiesiog atidarykite impilo užtrauktuką ant pagalvės šono ir išpilkite grikių lukštų, kol pagalvė taps idealiai patogi. Natūralus užpildas leis orui laisvai cirkuliuoti, o odai kvėpuoti, raumenims atsipalaiduoti. Pagalvė nesukelia prakaitavimo. Šis produktas tinka alergiškiems arba gausiai prakaituojantiems žmonėms ar tiesiog atsivėsinimui karštą vasarą. 

 

Priežiūros instrukcijos: užvalkalas yra lengvai skalbiamas. Galite plauti skalbimo mašinoje. Jei jūsų pagalvė sudrėko, galite atidaryti impilą ir išpilti grikių korpusą į indą ir palikti grikių lukštus saulėje. Ji išdžiovins lukštus ir sterilizuos juos. Pagalvės impilas ir užvalkalas yra plaunami.

Pagalvių ir pagalvėlių komplektas supakuotas į patogų maišelį su rankena.

 

Pagalvė lengvai kvepia grikiais. Miegant ant šios pagalvės, jūsų kaklas atsipalaiduos, nusiramins, kvėpavimas harmonizuosis, o jūs pasijusite pailsėję ir kupini energijos, kad pradėtumėte naują kelionės dieną.

 

Mes siūlome įvairias pagalves. Pagalvėles, pagalves ir kitą patalynę rasite mūsų parduotuvėje. 

Su šia preke dažniausiai perka

Susiję produktai: