Pagalvė daigstyta su avių vilna Superwash

29,99 €

+ -

Avių vilnos pagalvė – praktiškumą mėgtančių žmonių pasirinkimas.Tai itin komfortiška pagalvėlė. Pagalvės užvalkalas pagamintas iš aukštos kokybės medvilnės daigstytos su natūraliu, skalbiamu avių vilnos pluoštu. Daigstytas pagalvės užvalkalas išlaiko pagalvės struktūrą ir neleidžia jai sukristi. Jį galima lengvai nuimti, išskalbti.

Išsiuntimas per  7-14 darbo dienų.

Savybės

Sudėtis 100% poliesteris
Spalva balta
Priežiūra skalbti 40°C temperatūroje
Audinys 100% medvilnė, daigstyta su vilna
Alergenai avies vilna
Skirta visiems
Užpildas poliesterio kamuoliukai
Pagaminta Lietuvoje

Aprašymas

Vilna – natūralus produktas, kuris reguliuoja drėgmę, praleidžia orą. Todėl produktai pagaminti iš vilnos leidžia odai kvėpuoti. Vilna turi silpną natūralaus pluošto kvapą. Norint kvapo intensyvumą sumažinti, rekomenduojame pagalvę vėdinti.

Avių vilna daigstyta pagalvė – natūralus produktas, kuris sukuria saldų ir ramų miegą, užkerta kelią bakterijų dauginimuisi. Avių vilnos pagalvė yra labai šilta, minkšta, higieniška. Ją galima naudoti visais metų laikais.

Pagalvės užpildas – 100% poliesterio pluošto kamuoliukai , o viršutinis audinys - vilna. Avies vilnos pagalvė yra sertifikuota ir atitinka Oeko-Tex® Standart 100 kokybės reikalavimus. 

Priežiūra: avies vilnos pagalvės negalima balinti ar lyginti. Galimas cheminis valymas ir džiovinimas. Taip pat šią pagalvę galima skalbti skalbimo mašinoje 40 laipsnių temperatūroje.

Savo internetinėje parduotuvėje turime ir daugiau pagalvių, ne tik avių vilnos, bet ir kupranugarių vilnos, su mikropluošto užpildu, žąsų ir ančių pūkais bei plunksnomis, bambuko pluošto: https://cupolus.lt/63-pagalves . Tad sėkmės renkantis!

Su šia preke dažniausiai perka

Susiję produktai: