Laidi orui pagalvė su linu

25,99 €

+ -

Pagalvė su linu – unikalus ir natūralus produktas, kuris sukuria lengvumo ir komfortiškumo jausmą miego metu. Ši pagalvė ypač tiks ir patiks tiems, kurie yra alergiški įvairiems pluoštams. Pagalvė yra vidutinio kietumo. Lino pluoštas laidus orui, greitai sugeria ir išgarina drėgmę.

Išsiuntimas per 7-14 darbo dienų.

Savybės

Sudėtis 100% poliesteris
Spalva balta
Priežiūra vėdinimas, skalbti negalima
Audinys 55% Lyocell Tencel, 45% medvilnė daigstyta su linu
Alergenai nėra
Skirta visiems
Užpildas poliesterio kamuoliukai
Kamšalo svoris 500g
Pagaminta Lietuvoje

Aprašymas

Linas tai vienas seniausių augalinių pluoštų. Lino pluoštas yra laidus orui ir labai greitai džiūsta. Šis natūralus pluoštas ypač tinka žmonėms, kurie turi jautrią odą.

Pagalvė daigstyta su linu yra itin plona ir lengva. Tinka naudoti ištisus metus, vėsią naktį sušildys, o karštą vėsins.

Pagalvės užpildas - 100% poliesterio pluošto kamuoliukai, o viršutinis audinys - 55% TENCEL®, 45% medvilnė daigstyta su linu. Pagalvės audinys malonus ir švelnus.

Tencel - pluoštas, išrastas nanotechnologijos dėka. Lyocell 100% natūrali, ekologiška medžiaga, pagaminta iš medvilnės celiuliozės pluošto. Gaminiams is Lyocell pluošto naudojamas ADVANSA užpildas - tai silikonizuoti, aukšto atsparumo, labai minkšti pluošto kamuoliukai, kurie puikiai paskirsto šilumą, 4 kartus padidina termoizoliaciją. Lyocell gaminiai skirti tiems, kas vertina komfortą, higieną

 

Pagalvės malonus ir švelnus audinys, pagamintas iš medvilnės bei TENCEL® pluošto išgaunamo iš eukalipto medienos celiuliozės. Šis produktas atitinka Oeko-Tex® Standart 100 kokybės reikalavimus. 

Pagalvės užpildas: 50x70cm - 500g, 60x60cm - 500g.

Priežiūra: pagalvės su linu negalima skalbti, džiovinti, lyginti ir balinti. Galimas cheminis valymas, vėdinimas.

Savo internetinėje parduotuvėje turime ir daugiau pagalvių: kupranugarių vilnos, avių vilnos, su mikropluošto užpildu, žąsų ir ančių pūkais bei plunksnomis, bambuko pluošto: https://cupolus.lt/63-pagalves . Tad sėkmės renkantis!

Su šia preke dažniausiai perka

Susiję produktai: