5P9-8/1060-5-0

Pūkų ir plunksnų trijų skyrių pagalvė 60x60cm

49,99 €

+ -

100% Natūralios plunksnos ir pūkai - tai produktas vertinantiems natūralumą. Ši pagalvė sukurta sveikam ir saugiam miegui. Mėgstantiems jaukumą ir komfortiškumą. 

Išsiuntimas per 1-5 darbo dienas.

Savybės

Sudėtis 15% ančių pūkai, 85% ančių plunksnos
Spalva balta
Priežiūra skalbti 30 laipsnių temperatūroje skalbyklėje arba rankomis
Audinys 100% medvilnė
Pagaminta daugybinė gamyba
Forma kvadratas
Pagalvės dydis 60x60cm
Alergenai paukščių plunksnos ir/ar pūkai
Skirta visiems
Impilas 100% medvilnė
Užpildas pūkai - plunksnos
Kamšalo svoris 900g

Aprašymas

Nuo senų senovės žmonės pildydavo pagalves vandenyje plaukiojančių paukščių plunksnomis ir pūkais. Iš plunksnų bei pūkų pagamintos pagalvės pasižymi drėgmę sugeriančiomis ir šilumą gerai išsaugojančiomis savybėmis. Miegant ant šios pagalvės mikroklimatas tampa idealus, nes pūkinės pagalvės nuo žmogaus kūno visiškai pašalina drėgmės perteklių. Dėl šių savybių yra palaikoma optimali organizmui temperatūra netgi tada, kai aplinkos temperatūra skiriasi. Gaminių, kurie yra pagaminti iš pūkų bei plunksnų kokybė yra labai gera, kuo didesnis pūkų santykis, tuo gaminio kokybė yra aukštesnė.

 

 

Ši pagalvė pagaminta iš natūralios, aukštos kokybės medvilnės audinio, dekoruoto aukso spalvos plunksnelėmis. Vidinė dalis sudaryta iš trijų sluoksnių: vidurinysis užpildytas Europietiškų ančių pūkų ir plunksnų užpildus kuris yra tvirtesnis ir padeda ir laikyti pagalvės pagrinda. Šoniniai du sluoksniai užpildyti prabangesnėmis, komfortiškesnėmis ir minkštesnėmis Europietiškų žąsų plunksnomis ir pūkais. Pagalvės gamybai naudojamos tik specialiai atrinktos aukštos kokybės žaliavos, kad gaminys tarnautų ilgą laiką.

 

 

Ši universali pagalvė - 100% natūralus produktas. Pagalvė yra itin vertinamas produktas, todėl jis labiausiai tinka žmonėms, kurie mėgsta miegoti komfortiškai. Pagalvė yra lengva ir labai patogi. Šią pagalvę galite naudoti visais metų laikais. Ančių pūkų ir plunksnų pagalvės impilas - 100% medvilnė, baltos spalvos. Turime ir daugiau dydžių bei sudėčių pagalvių Dovana.lt svetainėje. 

 

Ančių pūkai - plunksnos reikalauja specialios priežiūros. Rekomenduojame nuolat vėdinti ir purenti, nebalinti, nelyginti, kartais skalbti skalbimo mašinoje ne aukštesnėje kaip 30 laipnsių temperatūroje. Galimas vėsus džiovinimas ir cheminis valymas.

 

 

Internetinėje parduotuvėje turime ir daugiau sudėčių, dydžių bei spalvų pagalvių. Tad sėkmės renkantis!