Natūrali žąsų pūkų ir plunksnų pagalvė Be Eco

83,99 €

+ -

Žąsų pūkų ir plunksnų pagalvė- idealus pasirinkimas tiems, kurie vertina komfortą ir aukštą natūralių medžiagų estetinę vertę. Ši pagalvė pasižymi ilgaamžiškumu ir elegancija, lengvumu ir natūralumu, antibakterinėmis savybėmis. Pagalvės impilas pagamintas iš organinės medvinės. Tai ekologiškas produktas.

Išsiuntimas per 7-14 darbo dienų.

Savybės

Sudėtis 90% žąsų pūkai, 10% pūkinės plunksnos
Spalva kreminė
Priežiūra skalbti 40 laipsnių temperatūroje skalbyklėje
Audinys 100% medvilnė
Alergenai paukščių plunksnos ir/ar pūkai
Skirta visiems
Užpildas pūkai - plunksnos
Pagaminta Lenkijoje

Aprašymas

Organinė medvilnė - auginama natūraliai, nenaudojant jokių cheminių trąšų. Tokia medvilnė auga ilgiau, tačiau užaugusi idealiai tinka žmonėms, kurių oda yra jautri. Ypač tinka alergiškiems žmonėms ir, aišku, visiems, kurie vertina kokybę, tausoja aplinką bei save. 

Pagalvės užpildas - iš aukščiausios kokybės 90% žąsų pūkų ir 10% pūkinių plunksnų. Audinys: iš organinės medvilnės. Ši pagalvė pasižymi prabangiu švelnumu ir yra pagaminta iš aukščiausios kokybės medžiagų, užtikrinančių tinkamą oro cirkuliaciją ir optimalų drėgmės lygį. Aukščiausios kokybės labai tankūs audiniai, itin švarūs užpildai ir modernūs gamybos metodai suteikia nepalankias sąlygas erkių ir kitų mikroorganizmų plėtrai. Todėl pagalvę galima naudoti ištisus metus.

Pagalvės užpildas: 40x40cm - 150g, 40x60cm - 240g, 50x60cm - 400g, 50x70cm - 500g, 70x80cm - 900g.

Priežiūros instrukcija: pagalvę galima skalbti skalbimo mašinoje 40 laipsnių temperatūroje.

Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite ir daugiau pagalvių: kupranugarių vilnos, avių vilnos, su bambuku, linu, šilku: https://cupolus.lt/63-pagalves . Tad sėkmės renkantis. 

Su šia preke dažniausiai perka

Susiję produktai: