Šiuo metu prekės neturime


Informuokite mane kai bus

Žąsų pūkų pagalvė Royal komfortiškam miegui

149,00 €

Žąsų pūkų pagalvė- idealus pasirinkimas tiems, kurie vertina komfortą ir aukštą natūralių medžiagų estetinę vertę. Ši pagalvė pasižymi ilgaamžiškumu ir elegancija, lengvumu ir natūralumu, antibakterinėmis savybėmis. Pagalvės impilas pagamintas iš Egipto medvilnės.

Išsiuntimas per 7-14 darbo dienų.

Savybės

Sudėtis 100% žąsų pūkai
Spalva balta
Priežiūra skalbti 40 laipsnių temperatūroje skalbyklėje
Audinys 100% medvilnė
Alergenai paukščių plunksnos ir/ar pūkai
Skirta visiems
Užpildas pūkai
Pagaminta Lenkijoje

Aprašymas

Mako medvilninis audinys - lengvas ir labai tankus audinys iš medvilnės. Šis audinys yra beveik du kartus tankesnis negu įprastas audinys, išaustas iš labai plonų verpalų. Egipto audinys yra pralaidus orui, neslysta, tad miegodami tokioje patalynėje jausitės komfortiškai. Šis audinys lėtai dyla, neblunka, yra lengvai lyginamas. Mako satino patalynė, tai puikus pasirinkimas mėgstantiems komfortą ir subtilumą. 

Pagalvės užpildas - iš aukščiausios kokybės 100% žąsų pūkai. Audinys: mako medvilnės. Ši pagalvė pasižymi prabangiu švelnumu ir yra pagaminta iš aukščiausios kokybės medžiagų, užtikrinančių tinkamą oro cirkuliaciją ir optimalų drėgmės lygį. Aukščiausios kokybės labai tankūs audiniai, itin švarūs užpildai ir modernūs gamybos metodai suteikia nepalankias sąlygas erkių ir kitų mikroorganizmų plėtrai. Todėl pagalvę galima naudoti ištisus metus.

Pagalvės užpildas: 40x40cm - 100g, 40x60cm - 150g, 50x60cm - 300g, 50x70cm - 340g, 70x80cm - 600g.

Priežiūros instrukcija: pagalvę galima skalbti skalbimo mašinoje 40 laipsnių temperatūroje.

Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite ir daugiau pagalvių: kupranugarių vilnos, avių vilnos, su bambuku, linu, šilku: https://cupolus.lt/63-pagalves . Tad sėkmės renkantis. 

Su šia preke dažniausiai perka

Susiję produktai: