2 pagalvių su šilku rinkinys

2PSILK/


56,08 €

65,98 €

-15%

Ne visi produktai šiuo metu parduodami, negalima pirkti pakuotės.

Pagalvė su šilku patiks tiems, kurie miega neramiai, nes šilkas atstato organizmo energijos apykaitą. Pagalvė su šilku miego metu suaktyvina kraujo cirkuliaciją, todėl veido oda tampa skaistesnė ir elastingesnė. Šilkas palaiko šilumos pusiausvyrą: kai karšta – vėsina, kai šalta – šildo. Tad pagalve galėsite džiaugtis ištisus metus.

Rinkinį sudaro 2 pagalvės.

Išsiuntimas per 3-9 darbo dienas.

Pakuotes aprašymas

Šilkas pasižymi antibakterinėmis savybėmis ir yra atsparus dulkių erkutėms. Pagalvės pagamintos iš šilko yra ne tik higieniškos, bet ir pasižymi išskirtiniu lengvumu, todėl puikiai tiks vertinantiems lengvumo pojūtį.


Šilkinės pagalvės pasižymi išskirtine prabanga, natūralumu. Jos leidžia odai kvėpuoti. Pagalvę galima naudoti visais metų laikais. Pagalvės užpildas - 100% poliesterio pluošto kamuoliukai, o viršutinis audinys – 100% medvilnė, daigstyta su šilku. Ši pagalvė atitinka Oeko-Tex® Standart 100 kokybės reikalavimus. 

Priežiūra: pagalvės su šilku negalima džiovinti, lyginti ir balinti. Galimas cheminis valymas bei skalbimas žemoje 30 laipsnių temperatūroje.

Savo internetinėje parduotuvėje turime ir daugiau pagalvių: kupranugarių vilnos, avių vilnos, su mikropluošto užpildu, žąsų ir ančių pūkais bei plunksnomis, bambuko pluošto: https://cupolus.lt/63-pagalves. Tad sėkmės renkantis!

Susiję produktai: