2 pagalvių daisgtytų su sidabro siūlais rinkinys

2P_SILVER


141,98 €

Pagalvė daigstyta su sidabro siūlais - idealus pasirinkimas tiems, kurie vertina komfortą ir aukštą natūralių medžiagų estetinę vertę. Ši pagalvė pasižymi ilgaamžiškumu ir elegancija, lengvumu ir natūralumu, antibakterinėmis savybėmis. Rinkinį sudaro dvi pagalvės.

Išsiuntimas per 7-14 darbo dienų.

Pakuotes aprašymas

Pagalvė daigstyta su sidabro siūlais - užtikrina higieniškumą ir saugumą. Antistatinės sidabro savybės sukuria aplinką be erkių, grybų ir kitų kenksmingų mikrobų. Sidabras yra natūralus ir saugus antibiotikas. Jis veikia kaip sveikatos propaguotojas, stiprina organizmą ir skatina gyvybinę energiją. 

Pagalvės užpildas - iš aukščiausios kokybės 90% žąsų pūkų 10% pūkinių plunksnų. Audinys: 85% medvilnė, 15% sidabras. Ši pagalvė pasižymi prabangiu švelnumu ir yra pagaminta iš aukščiausios kokybės medžiagų, užtikrinančių tinkamą oro cirkuliaciją ir optimalų drėgmės lygį. Aukščiausios kokybės labai tankūs audiniai, itin švarūs užpildai ir modernūs gamybos metodai suteikia nepalankias sąlygas erkių ir kitų mikroorganizmų plėtrai. Todėl pagalvę galima naudoti ištisus metus.

Pagalvės užpildas: 40x40cm- 150g, 40x60cm - 240g, 50x60cm - 400g, 50x70 - 5cm00g, 70x80cm - 900g.

Priežiūros instrukcija: pagalvę galima skalbti skalbimo mašinoje 40 laipsnių temperatūroje.

Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite ir daugiau pagalvių: kupranugarių vilnos, avių vilnos, su bambuku, linu, šilku. Tad sėkmės renkantis. 

Susiję produktai: