Šiuo metu prekės neturime


Informuokite mane kai bus

Kvepianti aromaterapinė levandų pagalvė

20,99 €

Pagalvė levandų kvapo - puri ir minkšta, sukurta kvapniam, atpalaiduojančiam poilsiu. Pagalvė pasižymi išskirtiniu dizainu, aromaterapine bei antialergine funkcija.

Išsiuntimas per 3-9 darbo dienas.

Savybės

Sudėtis 100% poliesterio kamuoliukai
Spalva balta
Priežiūra galima skalbti 60°C, nuolat purenkite ir vėdinkite, nelyginkite, nebalinkite
Alergenai nėra
Skirta visiems
Pagaminta Lietuvoje

Aprašymas

Levanda žinoma kaip Provanso karalienė, turi gydomųjų bei raminamųjų savybių. Levandos padeda lengviau užmigti kamuojamiems nemigos, ramina centrinę nervų sistemą. Švelnus levandos aromatas turi ir terapinių savybių, jos padeda atsipalaiduoti po sunkios dienos.

Gamintojas, pasitelkdamas inovatyvias šiuolaikines technologijas, aromaterapiją perkėlė į aukštesnį lygmenį. Naudodamas iš aromatinių augalų, tokių kaip levanda, išgautus eterinius aliejus, juos impregnuoja į pagalvę per spaudos technologiją. Norint mėgautis Aromaterapine Levandų kvapo pagalve, aromatą suaktyvinkite, švelniai patrindami levandą esančią ant pagalvės. Pagalvę rekomenduojama naudoti be užvalkalo.

Pagalvei purumo ir minkštumo suteikia „Comforell“ antialerginiai poliesterio pluošto kamuoliukai. Pagalvės funkcionalumą padidina jos šonuose naudojamas korėtas 3D Air Mesh audinys, todėl, purenant pagalvę, jos viduje susidaro oro tarpai. Dėl papildomos ventiliacijos ir antialerginio pluošto pagalvėje nesikaupia dulkių erkės, todėl ji puikiai tinka ir alergiškiems žmonėms.

Ši levandų kvapo pagalvė pasižymi išskirtiniu dizainu, aromaterapinėmis bei antialerginėmis savybėmis.

Pagalvės impilas: 100% poliesteris Microfiber.
Pagalvės užpildas: 100% poliesterio kamuoliukai (Comforell),770 g
Priežiūros instrukcija: pagalvės impilą galima skalbti iki 60 laipsnių temperatūroje.
Savo internetinėje parduotuvėje turime ir daugiau pagalvių: kupranugarių vilnos, avių vilnos, su mikropluošto užpildu, žąsų ir ančių pūkais bei plunksnomis: https://cupolus.lt/63-pagalves . Tad sėkmės renkantis!

Su šia preke dažniausiai perka

Susiję produktai: