Natūralus merino vilnos pagalvės užvalkalas

32,99 €

+ -

Avių vilnos pagalvės užvalkalas – praktiškumą mėgtančių žmonių pasirinkimas.Tai itin komfortiškas ir labai minkštas bei švelnus pagalvės užvalkalas. Pagalvės užvalkalas pagamintas iš aukštos kokybės merinosų avių vilnos. Pagalvės  užvalkalą galima lengvai nuimti.

Išsiuntimas per 7-14 darbo dienas.

Savybės

Sudėtis Vilna
Spalva balta
Priežiūra nuolat purenkite ir vėdinkite, nelyginkite, nebalinkite, negalima skalbti
Raštas languotas
Alergenai avies vilna
Skirta visiems
Pagaminta Bulgarijoje

Aprašymas

Vilna – natūralus produktas, kuris reguliuoja drėgmę, praleidžia orą. Todėl produktai pagaminti iš vilnos leidžia odai kvėpuoti. Vilna turi silpną natūralaus pluošto kvapą. Norint kvapo intensyvumą sumažinti, rekomenduojame pagalvę vėdinti.

Merino vilnos pagalvės užvalkalas – natūralus produktas, kuris sukuria saldų ir ramų miegą, užkerta kelią bakterijų dauginimuisi. Avių vilnos pagalvės užvalkalas yra labai šiltas, minkštas, higieniškas. Jį galima naudoti visais metų laikais.

Pagalvės užvalkalo sudėtis – 100% merino vilna. Avies vilnos pagalvė yra sertifikuota ir atitinka Oeko-Tex® Standart 100 kokybės reikalavimus. 

Priežiūra: avies vilnos pagalvės negalima balinti ar lyginti. Galimas cheminis valymas ir džiovinimas. 

Savo internetinėje parduotuvėje turime ir daugiau pagalvių, ne tik avių vilnos, bet ir kupranugarių vilnos, su mikropluošto užpildu, žąsų ir ančių pūkais bei plunksnomis, bambuko pluošto: https://cupolus.lt/63-pagalves. Tad sėkmės renkantis!

Su šia preke dažniausiai perka

Susiję produktai: