2 grikių lukštų raudonos spalvos pagalvių rinkinys

2X4779021660369_RED30X40


51,98 €

+ -

Grikių lukštų pagalvė turi esminę sveikos pagalvės funkciją - tai yra "medicininė pagalba", kad galva ir kaklas būtų tinkamoje padėtyje. Naudojant pagalvę miego metu, kūnas atsipalaiduoja, pasiilsi raumenys. Pagalvės užvalkalas: 100% medvilnė. Rinkinį sudaro dvi pagalvės, kurių dydžiai 30x40cm. Pagalvės - raudonos splavos.

Išsiuntimas per 1-2 darbo dienas. 

Pakuotes aprašymas

Raudonos spalvos grikių lukštų pagalvė padės kaklo raumenims atsipalaiduoti, masažuoti juos miegant. Jūsų oda visada galės kvėpuoti, nes oras laisvai cirkuliuoja per grikių lukštus. Pagalvė lengvai prisitaikys prie galvos ir kaklo lenkimo formos. Galėsite reguliuoti pagalvės storį. Ši pagalvė ypač tinka vaikams.

Pagalvė yra 30 cm aukščio ir 40 cm ilgio, stačiakampio formos. Kartu su pagalve jūs gausite užvalkalą, kuris pagamintas iš 100% medvilnės. Atsigulus ant grikių lukštų pagalvės, išgirsite mažą skleidžiamą garsą. Pasijausite lyg sėdėtumėte grikių lauke ir klausytumėtės svyruojančių pasėlių garsų.

Kaip sureguliuoti pagalvės storį: tiesiog atsekite pagalvės impilo užtrauktuką ir išpilkite dalį grikių lukštų. Nupilkite tiek lukštų, kiek jums reikia, jog būtų patogu. Ši pagalvė turi esminę sveikos pagalvės funkciją - tai yra "medicininė pagalba", kuri palaiko galvos ir kaklo teisingą padėtį ir užtikrina stabilų kūno palaikymą. Būtent dėl ​​to kūnas atsipalaiduoja miego metu. Pagalvė cirkuliuoja orą ir nesukelia prakaitavimo. Tai ypač tinka žmonėms, kurie yra alergiški, smarkiai prakaituoja.

Priežiūros instrukcijos: užvalkalas yra lengvai valomas. Galite plauti skalbimo mašinoje. Jei jūsų pagalvė sušlapo, galite atsegti pagalvės užpildą ir išpilti grikių lukštus į tam tikrą indą. Grikių lukštus išdžiovinkite ant saulės. Saulė ne tik išdžiovins, bet ir sterilizuos lukštus. Pagalvių užvalkalas yra plaunamas. Grikių lukštų pagalvės nėra skalbiamos, išskyrus tuos atvejus, kada tai nėra išvengiama.

Pagalvė ir užvalkalas yra supakuojami į patogų maišelį su rankena.

Pagalvė yra užpildyta grikių lukštais, todėl turi švelnų grikių kvapą. Miegodami ant šios pagalvės, jūs nusiraminsite, atsipalaiduosite, o ryte jausitės pailsėjęs ir pilnas energijos, kad pradėtumėte dar vieną naują dieną.

Mes turime ir daugiau skirtingų dydžių ir spalvų pagalvių, todėl galite išsirinkti jums tinkamiausią: https://cupolus.lt/63-pagalves .

Rinkinį sudaro

Susiję produktai: