2 žąsų pūkų ir plunksnų pagalvių Be Eco rinkinys

2XORGANIC_COTTON


151,98 €

+ -

Žąsų pūkų ir plunksnų pagalvė- idealus pasirinkimas tiems, kurie vertina komfortą ir aukštą natūralių medžiagų estetinę vertę. Pagalvė pasižymi ilgaamžiškumu ir elegancija, lengvumu ir natūralumu, antibakterinėmis savybėmis. Pagalvės impilas pagamintas iš organinės medvinės. Rinkinį sudaro 2 pagalvės. Pagalvių dydį galima pasirinkti.

Išsiuntimas per 7-14 darbo dienų.

Pakuotes aprašymas

Organinė medvilnė - auginama natūraliai, nenaudojant jokių cheminių trąšų. Tokia medvilnė auga ilgiau, tačiau užaugusi idealiai tinka žmonėms, kurių oda yra jautri. Ypač tinka alergiškiems žmonėms ir, aišku, visiems, kurie vertina kokybę, tausoja aplinką bei save. 

Pagalvės užpildas - iš aukščiausios kokybės 90% žąsų pūkų ir 10% pūkinių plunksnų. Audinys: iš organinės medvilnės. Ši pagalvė pasižymi prabangiu švelnumu ir yra pagaminta iš aukščiausios kokybės medžiagų, užtikrinančių tinkamą oro cirkuliaciją ir optimalų drėgmės lygį. Aukščiausios kokybės labai tankūs audiniai, itin švarūs užpildai ir modernūs gamybos metodai suteikia nepalankias sąlygas erkių ir kitų mikroorganizmų plėtrai. Todėl pagalvę galima naudoti ištisus metus.

Pagalvės užpildas: 40x40cm - 150g, 40x60cm - 240g, 50x60cm - 400g, 50x70cm - 500g, 70x80cm - 900g.

Priežiūros instrukcija: pagalvę galima skalbti skalbimo mašinoje 40 laipsnių temperatūroje.

Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite ir daugiau pagalvių: kupranugarių vilnos, avių vilnos, su bambuku, linu, šilku: https://cupolus.lt/63-pagalves . Tad sėkmės renkantis. 

Susiję produktai: