2 antibakterinių pagalvių Batiste rinkinys

2XBATISTE


71,98 €

+ -

Pagalvė Batiste - idealus pasirinkimas tiems, kurie vertina komfortą ir aukštą natūralių medžiagų estetinę vertę.  Pagalvė pasižymi antialerginėmis ir antibakterinėmis savybėmis. Ši pagalvė yra vertinama dėl ilgaamžiškumo ir elegancijos, lengvumo ir natūralumo. Rinkinį sudaro dvi pagalvės. Galima pasirinkti pagalvių dydį.

Išsiuntimas per 7-14 darbo dienų.

Pakuotes aprašymas

„BATISTE“ yra išskirtinė aukščiausios kokybės medvilnės patirtis, kuri papildomai turi SILVER PROTECTION sistemą, kuri užtikrina papildomą antibakterinę apsaugą. 

Pagalvės audinys yra pagamintas naudojant SILVER PROTECTION sistemą, kuri padengia audinį sidabro dalelėmis, turinčiomis antibakterinių, priešgrybelinių ir antikorozinių savybių. Be papildomo saugumo, ši sistema suteikia audiniui papildomą blizgesį. 

Pagalvės audinys su lioceliu, turi unikalų gebėjimą sugerti drėgmę, kuri greitai perkeliama į atmosferą. Jis slopina bakterijų augimą. Dėl šio gebėjimo, produktai su lioceliu daug greičiau džiūsta po plovimo. 

   

Viršutinis pagalvės audinys:  papildoma kokybė - BATISTE (100% medvilnė), rafinuotas pagal formulę SILVER PROTECTION. Pagalvės užpildas pagamintas lyderės "Advansa" , kuri gamina šiuolaikinius pluoštus ir audinius, naudojamus daugelyje pramonės šakų. Užpildas - 4 kanalų ADVANSA mikropluoštas.

Pagalvė yra vidutinio aukščio, kurį galima reguliuoti. Pagalvėlė turi užtrauktuką, leidžiantį reguliuoti aukštį ir kietumą. Pagalvės užpildas: 40x40cm - 250g, 50x60cm - 550g, 50x70cm - 650g, 70x80cm - 1000g.

Pagalvė yra higieniška. Ši pagalvė pasižymi prabangiu švelnumu. Tai antialerginis produktas, kuris yra pagamintas iš aukščiausios kokybės medžiagų, užtikrinančių tinkamą oro cirkuliaciją ir optimalų drėgmės lygį. Aukščiausios kokybės labai tankūs audiniai, itin švarūs užpildai ir modernūs gamybos metodai suteikia nepalankias sąlygas erkių ir kitų mikroorganizmų plėtrai. Todėl pagalvę galima naudoti ištisus metus.

Priežiūros instrukcija: Pagalves galima skalbti skalbimo mašinoje iki  60 laipsnių temperatūros.

Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite ir daugiau pagalvių: kupranugarių vilnos, avių vilnos, su bambuku, linu, šilku: https://cupolus.lt/63-pagalves . Tad sėkmės renkantis. 

Susiję produktai: