2 pagalvių Memory rinkinys

2X1D19-0-38


51,98 €

+ -

Pagalvė Memory skirta patogiam ir ramiam miegui, anatomiškai prisitaiko prie kūno formos. Tai itin elastinga ir ergonomiška pagalvė, kurioje nesiveisia grybelis, dulkių erkutės. Todėl pagalvė tinka žmonėms linkusiems į alergijas. Rinkinį sudaro dvi pagalvės, kurių dydis 50x70cm.

Išsiuntimas per 3-9 darbo dienas.

Pakuotes aprašymas

Memory pagalvė pagaminta iš viskoelastinės medžiagos, kuri reaguoja į žmogaus temperatūrą, atsižvelgiant į šilumą geriau prisitaiko prie kūno kontūrų. „MEMORY” FOAM“ funkcija leidžia iš lėto reaguoti į kūno svorį ir priimti naujas formas, pagal žmogaus anatomiją. Dėl vadinamojo „lėto grįžimo“ efekto tolygiai paskirsto slėgį žmogaus kūnui teigiamai veikia kraujo apytaką, atpalaiduoja kaklo raumenis.
Memory pagalvė yra itin higieniška, nes viskoelastinėje medžiagoje nesiveisia grybelis, dulkių erkutės, todėl ji puikiai tinka žmonėms linkusiems į alergiją. Tai itin elastinga ir ergonomiška pagalvė, sukurta patogiam ir ramiam miegui.
Pagalvės impilas: 100% medvilnė daigstyta su poliesterio pluoštu, 100 g/m2.
Pagalvės užpildas: 50% smulkintas viskoelastinis porolonas (Memory Foam), 50%  poliesterio pluošto kamuoliukai (Comforell), 1000g.
Pagalvės aukštį bei kietumą galima reguliuoti išimant arba pridedant užpildo medžiagos.
Priežiūros instrukcija: pagalvės impilą galima skalbti 40 laipsnių temperatūroje. Prieš skalbiant išimkite vidinę pagalvę.
Savo internetinėje parduotuvėje turime ir daugiau pagalvių: kupranugarių vilnos, avių vilnos, su mikropluošto užpildu, žąsų ir ančių pūkais bei plunksnomis: https://cupolus.lt/63-pagalves . Tad sėkmės renkantis!

Susiję produktai: