Šiuo metu prekės neturime


Informuokite mane kai bus

Prisitaikanti pagalvė prie kaklo linkio VITAREST INSIDE - Vita Bubble LIGHT+

25,99 €

Naujos kartos, ypač puri VitaRest pagalvė - idealiai prisitaikys prie kaklo linkio ir grįš į pirminę padėtį. Pagalvė yra 50x70cm dydžio, pralaidi orui, glotni. Su šia pagalve miegas bus saldus, pagalvė išliks lengva, puri ir minkšta. Raštas ant pagalvės gali neatitikti nuotraukos.

Išsiuntimas per 1-2 darbo dienas.

Savybės

Sudėtis smulkintas viskoelastinis porolonas ir poliesterio pluošto kamuoliukai
Spalva balta
Priežiūra sausas valymas
Audinys poliesteris
Užvalkalas užtrauktukas, nuvelkamas užvalkalas
Alergenai nėra
Skirta visiems
Užpildas poliesterio kamuoliukai
Pagaminta Lietuvoje

Aprašymas

Speciali viskoelastinio porolono technologija reaguoja į žmogaus kūno šilumą ir atramos taškus, todėl idealiai prisitaiko prie kaklo linkio ir grįžta į pradinę padėtį.

Pagalvės leidžia Jūsų odai kvėpuoti, o speciali antibakterinė technologija neleidžia daugintis mikroorganizmams, tad pagalvė tinka net alergiškiems žmonėms.

Pagalvės sumažina stuburo slankstelių krūvį ir nakties metu perima dalį jų darbo - todėl nubusite pailsėję ir žvaliai pradėsite naują dieną.

Glotnus pagalvės užvalkalas gaminama siš aukštos kokybės medžiagų, sudaigstytu minkštu viskoelastiniu porolonu. Jis itin švelnus ir malonus odai - jausitės lyg padėję galvą ant debesies. Pagalvė atitinka Oeko-Tex standartus.

Priežiūros instrukcija: pagalvės negalima skalbi. Galimas sausas valymas, vėdinimas.

Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite ir daugiau pagalvių: kupranugarių vilnos, avių vilnos, su bambuku, linu, šilku: https://cupolus.lt/63-pagalves . Tad sėkmės renkantis. 

Su šia preke dažniausiai perka

Susiję produktai: