Avių vilnos pagalvė

72,00 €

+ -

Avių vilnos pagalvė – praktiškumą mėgtančių žmonių pasirinkimas.Tai itin komfortiška, minkšta pagalvė. Pagalvės užvalkalas pagamintas iš aukštos kokybės baltos spalvos medvilnės. Užvalkalą galima lengvai nuimti, išskalbti.

Išsiuntimas per 7-14 darbo dienas.

Savybės

Sudėtis Vilna
Spalva kreminė
Priežiūra nuolat purenkite ir vėdinkite, nelyginkite, nebalinkite, negalima skalbti
Audinys satinas
Alergenai avies vilna
Skirta visiems
Užpildas vilna
Pagaminta Lietuvoje

Aprašymas

Vilna – natūralus produktas, kuris reguliuoja drėgmę, praleidžia orą. Todėl produktai pagaminti iš vilnos leidžia odai kvėpuoti. Vilna turi silpną natūralaus pluošto kvapą. Norint kvapo intensyvumą sumažinti, rekomenduojame pagalvę vėdinti.

Avies vilnos pagalvė – natūralus produktas, kuris sukuria saldų ir ramų miegą, užkerta kelią bakterijų dauginimuisi. Avių vilnos pagalvė yra labai šilta, minkšta, higieniška. Ją galima naudoti visais metų laikais.

Pagalvės užpildas – 100% natūraliai ruoštos avių vilnos  , o viršutinis audinys - aukštos kokybės satinas. Avies vilnos pagalvė yra sertifikuota ir atitinka Oeko-Tex® Standart 100 kokybės reikalavimus. 

Priežiūra: avies vilnos pagalvės negalima balinti ar lyginti. Galimas cheminis valymas ir džiovinimas. 

Savo internetinėje parduotuvėje turime ir daugiau pagalvių, ne tik avių vilnos, bet ir kupranugarių vilnos, su mikropluošto užpildu, žąsų ir ančių pūkais bei plunksnomis, bambuko pluošto: https://cupolus.lt/63-pagalves. Tad sėkmės renkantis!

Su šia preke dažniausiai perka

Susiję produktai: