2 pagalvių rinkinys, 50x70cm

LILY_50X70_500_2VNT

Antialerginį aukštos kokybės pagalvių rinkinį sudaro 2 pagalvės 50x70cm.  Pagalvės yra pagamintos iš mikropluošto, todėl yra itin minkštos, malonios bei švelnios, skirtos komfortiškam miegui. Pagalvės iš mikropluošto yra labai patogios, todėl geriausiai tinka naudoti tiems žmonėms, kurie mėgsta miegoti  patogiai. Pagalvės labai lengvos.

Išsiuntimas per 1-5 darbo dienas.

20,38 €

23,98 € su PVM

-15%

Sumažinta kaina!

+ -

Pakuotes aprašymas

Kiekvienas pagalvės poliesterio pluošto plaukelis yra tuščiaviduris, todėl jis yra laidus orui ir sugeria drėgmę. Šios savybės artimos natūraliems pluoštams. Poliesterinio pluoštas yra itin elastingas ir purus, ilgiau tarnauja.

 

Pagalvė pagaminta iš poliesterio pluošto, kuris atitinka - Oeko-Teks 100 standartą. Šis standartas - ekologinis standartas, sukurtas Austrijos Tekstilės Instituto (Oti) ir Vokietijos tyrimų instituto Hohenstein. Patikrinta ir sertifikuota, turinti Oeko-Teks 100  ženklą,  produkcija neturi nepalankaus, kenksmingo poveikio vartotojams. Oeko-Teks standarte pateiktos  griežtos  leistinų kenksmingų medžiagų  kiekių normos tekstilės produkcijai.

 

Tad skandinaviško stiliaus ir aukštos kokybės  mikropluošto pagalvė atitinka standartus, puikiai išlaiko savo formą. Ši pagalvė ypač tiks mėgstantiems žemesnes ir minkštesnes pagalves. Taip pat ši pagalvė puikiai tinka žmonėms, besikankinantiems nuo alergijų natūraliems produktams.

 

Priežiūra: nuolat purenkite ir vėdinkite, nelyginkite, nebalinkite, negalima skalbti.

 

Mūsų parduotuvėje rasite ir daugiau dydžių bei įvairesnių sudėčių pagalvių bei jų rinkinių. Tad sėkmės renkantis!

Pakuotės turinys

Skandinaviško stiliaus mikropluošto pagalvė yra labai patogi, išlaikanti savo formą. Pagalvė tiks idealiam poilsiui ir saldžiam miegui! Ši mikropluošto pagalvė ypač tiks mėgstantiems žemesnes ir minkštesnes pagalves. Taip pat ši pagalvė puikiai tinka žmonėms, kurie yra alergiški natūraliems pluoštams.

Produkto duomenys

Sudėtis 100% mikropluoštas
Spalva balta
Priežiūra nuolat purenkite ir vėdinkite, nelyginkite, nebalinkite, negalima skalbti
Raštas vienspalvis
Pagaminta daugybinė gamyba
Forma stačiakampis
Pagalvės dydis 50x70cm
Alergenai nėra
Skirta visiems
Impilas mikro pluoštas 80%, medvilnė 20%
Užpildas mikropluoštas
Kamšalo svoris 500g