RINKINYS Dvigulė vasarinė antklodė su termoaktyviu OUTLAST audiniu ir 2 pagalvės

OUTLAST_AMZ_2P


341,97 €

  • 180X200cm
  • 200X200cm
  • 200X220cm
  • 240x220cm
  • 260x220cm

Ne visi produktai šiuo metu parduodami, negalima pirkti pakuotės.

Žąsų pūkų vasarinė antklodė ir pagalvė - idealus pasirinkimas tiems, kurie vertina komfortą ir aukštą natūralių medžiagų estetinę vertę. Antklodės ir pagalvės rinkinys pasižymi ilgaamžiškumu ir elegancija, lengvumu ir natūralumu, antibakterinėmis savybėmis. Antklodės ir pagalvės impilas pagamintas iš medvilnės ir termoaktyvaus outlast audinio.

Išsiuntimas per 7-14 darbo dienų.

Pakuotes aprašymas

OUTLAST visada užtikrina optimalią žmogaus kūno temperatūrą per 37 C. Aktyvios PCM kapsulės atvėsina, šildo arba lieka termiškai neaktyvios, atsižvelgiant į jų poreikius. Jie sukaupia šilumą ir, jei reikia, ją išlaisvina.

Antklodės ir pagalvės užpildas - iš aukščiausios kokybės 100% žąsų pūkai. Audinys: 64% medvilnė / 36% OUTLAST, 110g / m2. Produktai pasižymi prabangiu švelnumu ir yra pagaminta iš aukščiausios kokybės medžiagų, užtikrinančių tinkamą oro cirkuliaciją ir optimalų drėgmės lygį. Aukščiausios kokybės labai tankūs audiniai, itin švarūs užpildai ir modernūs gamybos metodai suteikia nepalankias sąlygas erkių ir kitų mikroorganizmų plėtrai. 

Priežiūros instrukcija:galima skalbti skalbimo mašinoje 40 laipsnių temperatūroje.

Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite ir daugiau rinkinių: kupranugarių vilnos, avių vilnos, su bambuku, linu, šilku. Tad sėkmės renkantis. 

Rinkinį sudaro

Susiję produktai: