RINKINYS Viengulė su linu antklodė ir pagalvė

1ALINEN/1P


75,98 €

  • 140X200cm

+ -

Patalynė su lino pluoštu - tai išskirtinis ir unikalus, sukurtas harmonijai su gamta, produktas. Ši patalynė ypač tiks ir patiks žmonėms, turintiems jautrią odą bei mėgstantiems lengvumą. Ji itin plona, lengva, vasarinė.  Rinkinį sudaro: antklodė 140x200cm ir pagalvė 50x70cm arba 60x60cm pasirinktinai.

Išsiuntimas per 3-9 darbo dienas.

Pakuotes aprašymas

Linas tai vienas seniausių augalinių pluoštų. Lino pluoštas yra laidus orui ir labai greitai džiūsta. Šis natūralus pluoštas ypač tinka žmonėms, kurie turi jautrią odą. Lininė patalynė yra itin plona ir lengva. Tinkamiausia naudoti vasarą, kurios vėsią naktį sušildys, o karštą vėsins.

Antklodės užpildas - 50% linas, 35% medvilnė, 15% poliesteris , o viršutinis audinys - 55% TENCEL®, 45% medvilnė. Antklodės audinys malonus ir švelnus, pagamintas iš medvilnės ir TENCEL® pluošto, kuris išgaunamas iš eukalipto medienos celiuliozės.

Tencel - pluoštas, išrastas nanotechnologijos dėka. Lyocell 100% natūrali, ekologiška medžiaga, pagaminta iš medvilnės celiuliozės pluošto. Gaminiams is Lyocell pluošto naudojamas ADVANSA užpildas - tai silikonizuoti, aukšto atsparumo, labai minkšti pluošto kamuoliukai, kurie puikiai paskirsto šilumą, 4 kartus padidina termoizoliaciją. Lyocell gaminiai skirti tiems, kas vertina komfortą, higieną.

Pagalvės užpildas - 100% poliesterio pluošto kamuoliukai, o viršutinis audinys - 55% TENCEL®, 45% medvilnė daigstyta su linu. Pagalvės audinys malonus ir švelnus.

 

Antklodės malonus ir švelnus audinys, pagamintas iš medvilnės bei TENCEL® pluošto išgaunamo iš eukalipto medienos celiuliozės. Šis produktas atitinka Oeko-Tex® Standart 100 kokybės reikalavimus. Antklodė yra supakuota į draugišką aplinkai, daugkartinio naudojimo pakuotę.

Pagalvės malonus ir švelnus audinys, pagamintas iš medvilnės bei TENCEL® pluošto išgaunamo iš eukalipto medienos celiuliozės. Šis produktas atitinka Oeko-Tex® Standart 100 kokybės reikalavimus. 

 

Priežiūra: antklodės ir pagalvės su linu negalima skalbti, džiovinti, lyginti ir balinti. Galimas cheminis valymas, vėdinimas.

 

Savo internetinėje parduotuvėje turime ir daugiau antklodžių bei pagalvių: avių vilnos, su mikropluošto užpildu, žąsų ir ančių pūkais bei plunksnomis, bambuko pluošto. Tad sėkmės renkantis!

Rinkinį sudaro

Susiję produktai: