RINKINYS Dvigulė žieminė ančių pūkų - plunksnų užpildu antklodė ir 2 pagalvės Hebe

1AZHEBE/2PHEBE


301,72 €

354,97 €

-15%

  • 200X200cm
  • 200X220cm
  • 230x220cm
  • 240x220cm
  • 260x220cm

+ -

Rinkinį sudaro dvigulė žieminė antklodė bei 2 pagalvės, kurių dydžius galima pasirinkti. Rinkinys pagamintas iš ančių pūkų -plunksnų, todėl yra labai purus. Patalynė iš pūkų ir plunksnų yra itin stora ir šilta. Todėl puikiai tiks rudeniui bei žiemai. Šis dvigulis patalynės rinkinys-jauki bei maloni dovana Jūsų šeimai ir namams šaltuoju metų sezonu!

Išsiuntimas per 1-5 darbo dienas.

Pakuotes aprašymas

Nuo senų senovės žmonės pildydavo antklodes vandenyje plaukiojančių paukščių plunksnomis ir pūkais. Iš plunksnų bei pūkų pagamintos antklodės pasižymi drėgmę sugeriančiomis ir šilumą gerai išsaugojančiomis savybėmis. Miegant po antklode mikroklimatas tampa idealus, nes pūkinės antklodės nuo žmogaus kūno visiškai pašalina drėgmės perteklių. Dėl šių savybių yra palaikoma optimali organizmui temperatūra netgi tada, kai aplinkos temperatūra skiriasi. Gaminių, kurie yra pagaminti iš pūkų bei plunksnų kokybė yra labai gera, kuo didesnis pūkų santykis, tuo gaminio kokybė yra aukštesnė.

 

 

Ši dvigulė antklodė ir pagalvė yra pagaminta iš 50% ančių pūkų ir 50% plunksnų, kurie atitinka ekologiškumo standartus. Aukštos kokybės 50% ančių pūkų ir 50% plunksnų antklodė ir pagalvė yra skirta didžiausiam komfortui miego metu ir patenkinanti net reikliausio kliento poreikius! Antklodės bei pagalvės gamybai naudojamos tik specialiai atrinktos aukštos kokybės žaliavos, kad gaminys tarnautų ilgą laiką.

 

 

Šis antklodės ir pagalvės rinkinys - 100% natūralus produktas. 50% ančių pūkų ir 50% plunksnų antklodė ir pagalvė yra itin vertinami produktai, todėl jie labiausiai tinka žmonėms, kurie mėgsta natūralius produktus. Antklodė ir pagalvė yra lengva ir suteikia puikų komfortą. Antklodę galite naudoti šaltesniu metų laiku, ypač žiemą. Žąsų pūkų- plunksnų antklodės ir pagalvės impilas - 100% medvilnė, baltos spalvos. Turime ir daugiau dydžių bei sudėčių antklodžių bei pagalvių Cupolus.lt svetainėje.

 

 

Ančių pūkai - plunksnos reikalauja specialios priežiūros. Rekomenduojame nuolat vėdinti ir purenti, nebalinti, nelyginti, kartais skalbti skalbimo mašinoje.

 

 

Internetinėje parduotuvėje turime ir daugiau sudėčių, dydžių bei spalvų antklodžių ir pagalvių. Tad sėkmės renkantis!

Antklodės matmenys:

Dydis Plotis (cm) Ilgis (cm) Kamšalo svoris (g)
Viengulė 140 200 1000
Dvigulė 200 220 1550
Dvigulė 240 220 1848

Rinkinį sudaro

Susiję produktai: