RINKINYS Viengulė su Aloe Vera antklodė ir pagalvė

1A4P3/_140X200/1P4P3

Rinkinį sudaro antklodė 140x200cm bei pagalvė. Pagalvės dydį galima pasirinkti. Patalynės rinkinys yra lengvas kaip pūkas ir pasižymi alavijo antibakterinėmis savybėmis, tinka alergiškiems žmonėms. Alavijo antibakterinė antklodė ir pagalvė yra impregnuoti alijošiaus ekstraktu, todėl ilgą laiką išlieka gaivūs.

Išsiuntimas per 1-5 darbo dienas.17,84 €

-15%

20,99 €


  • 140X200cm8,49 €

-15%

9,99 €


26,33 €

30,98 € su PVM

-15%

Sumažinta kaina!

+ -

Pakuotes aprašymas

Produktai impregnuoti alijošiaus ekstraktų pasižymi ilgai išliekančia gaiva. Alijošiaus ekstraktas užkirs kelią bakterijų dauginimuisi. Tinka žmonėms linkusiems į alergijas bei turintiems padidėjusį odos jautrumą.

Tai itin puri ir minkšta antklodė bei pagalvė. Aloe Vera antklodės ir pagalvės užpildui naudojamas itin lengvas, minkštas, optimalią temperatūrą palaikantis tuščiaviduris silikonizuotas poliesterio pluoštas.

Ši antklodė ir pagalvė atitinka Oeko-Tex® Standart 100 kokybės reikalavimus. Produktai yra supakuoti į draugišką aplinkai, daugkartinio naudojimo pakuotę.

Priežiūra: Antklodė ir pagalvė su alijošiaus ekstraktu yra lengvai prižiūrima, skalbiama įprastine skalbimo mašina 60C laipsnių temperatūroje. Tokios temperatūros pakanka, kad būtų sunaikintos įvairios bakterijos bei dulkių erkutės, taip sukuriant saugią ir švarią miego aplinką.

Savo internetinėje parduotuvėje turime ir daugiau antklodžių bei pagalvių ir jų rinkinių: kupranugarių vilnos, avių vilnos, su mikropluošto užpildu, žąsų ir ančių pūkais bei plunksnomis, bambuko pluošto: https://cupolus.lt/64-antklodes . Tad sėkmės renkantis!

Pakuotės turinys

Antklodė Aloe Vera lengva kaip pūkas ir pasižymi alavijo antibakterinėmis savybėmis. Alavijo antibakterinė antklodė impregnuota alijošiaus ekstraktu, todėl ilgą laiką išlieka gaivi. Antklodė - tinkanti alergiškiems žmonėms. Galite pasirinkti antklodės dydį: 140x200cm ar 200x220cm.

Išsiuntimas per 3-9 darbo dienas.


Antklodė Aloe Vera impregnuota alijošiaus ekstraktų, todėl ši patalynė visada išliks ne tik gaivi, bet natūralaus alijošiaus ekstraktas užkirs kelią bakterijų dauginimuisi. Tinka žmonėms linkusiems į alergijas bei turintiems padidėjusį odos jautrumą.

Tai itin puri ir minkšta antklodė, kuri gerai praleidžia orą. Aloe Vera antklodės užpildui naudojamas itin lengvas, minkštas, optimalią temperatūrą palaikantis 300g/m2 tuščiaviduris silikonizuotas poliesterio pluoštas.

Ši antklodė atitinka Oeko-Tex® Standart 100 kokybės reikalavimus. Antklodė yra supakuota į draugišką aplinkai, daugkartinio naudojimo pakuotę.

Priežiūra: Antklodė su alijošiaus ekstraktu yra lengvai prižiūrima, skalbiama įprastine skalbimo mašina 60C laipsnių temperatūroje. Tokios temperatūros pakanka, kad būtų sunaikintos įvairios bakterijos bei dulkių erkutės, taip sukuriant saugią ir švarią miego aplinką.

Savo internetinėje parduotuvėje turime ir daugiau antklodžių: kupranugarių vilnos, avių vilnos, su mikropluošto užpildu, žąsų ir ančių pūkais bei plunksnomis, bambuko pluošto: https://cupolus.lt/64-antklodes . Tad sėkmės renkantis!

Antklodės matmenys:

Dydis Plotis (cm) Ilgis (cm)
Viengulė 140 200
Dvigulė 200 220

Produkto duomenys

Sudėtis 100% poliesteris
Spalva balta
Priežiūra galima skalbti 60°C, nuolat purenkite ir vėdinkite, nelyginkite, nebalinkite
Raštas gėlėtas
Audinys 100% poliesteris mikropluoštas ALOE VERA
Forma stačiakampis
Alergenai nėra
Skirta visiems
Užpildas poliesterio kamuoliukai
Sezonas 4 metų laikai
Pagaminta Lietuvoje

Pagalvė Aloe Vera lengva kaip pūkas ir pasižymi alavijo antibakterinėmis savybėmis. Alavijo antibakterinė pagalvė impregnuota alijošiaus ekstraktu, todėl ilgą laiką išlieka gaivi. Pagalvė tinkanti alergiškiems žmonėms.

Išsiuntimas per 3-9 darbo dienas.


Aloe vera pagalvė yra itin minkšta, puri bei laidi orui. Pagalvė pasižymi antibakterinėmis savybėmis, nes natūralus alijošiaus ekstraktas užkerta kelią bakterijų dauginimuisi. Todėl šis produktas puikus pasirinkimas žmonėms, kurie turi padidėjusį odos jautrumą, alergiški. 

Pagalvė yra itin švelni ir raminanti, ją galima skalbti skalbimo mašinoje. Todėl tai puikus pasirinkimas mėgstantiems praktiškumą. 

Pagalvės užpildas - 100% poliesterio pluoštas.

Pagalvės audinys:  100% poliesteris Microfiber, Aloe Vera.

Priežiūra: galima skalbti skalbimo mašinoje iki 60 laipsnių temperatūros.

Savo internetinėje parduotuvėje turime ir daugiau pagalvių: kupranugarių vilnos, avių vilnos, su mikropluošto užpildu, žąsų ir ančių pūkais bei plunksnomis, bambuko pluošto: https://cupolus.lt/63-pagalves . Tad sėkmės renkantis!

Produkto duomenys

Sudėtis 100% poliesteris
Priežiūra galima skalbti 60°C, nuolat purenkite ir vėdinkite, nelyginkite, nebalinkite
Audinys 100% poliesteris mikropluoštas ALOE VERA