RINKINYS Dvigulė su Aloe Vera antklodė ir 2 pagalvės

1A4P3/_200X220/1P4P3


56,92 €

66,97 €

-15%

  • 200X220cm

Rinkinį sudaro antklodė 200x220cm bei 2 pagalvės. Pagalvių dydį galima pasirinkti. Patalynės rinkinys yra lengvas kaip pūkas ir pasižymi alavijo antibakterinėmis savybėmis, tinka alergiškiems žmonėms. Alavijo antibakterinė antklodė ir pagalvė yra impregnuoti alijošiaus ekstraktu, todėl ilgą laiką išlieka gaivūs

Išsiuntimas per 14-30 darbo dienas.

Pakuotes aprašymas

Produktai impregnuoti alijošiaus ekstraktų pasižymi ilgai išliekančia gaiva. Alijošiaus ekstraktas užkirs kelią bakterijų dauginimuisi. Tinka žmonėms linkusiems į alergijas bei turintiems padidėjusį odos jautrumą.

Tai itin puri ir minkšta antklodė bei pagalvė. Aloe Vera antklodės ir pagalvės užpildui naudojamas itin lengvas, minkštas, optimalią temperatūrą palaikantis tuščiaviduris silikonizuotas poliesterio pluoštas.

Ši antklodė ir pagalvė atitinka Oeko-Tex® Standart 100 kokybės reikalavimus. Produktai yra supakuoti į draugišką aplinkai, daugkartinio naudojimo pakuotę.

Priežiūra: Antklodė ir pagalvė su alijošiaus ekstraktu yra lengvai prižiūrima, skalbiama įprastine skalbimo mašina 60C laipsnių temperatūroje. Tokios temperatūros pakanka, kad būtų sunaikintos įvairios bakterijos bei dulkių erkutės, taip sukuriant saugią ir švarią miego aplinką.

Savo internetinėje parduotuvėje turime ir daugiau antklodžių bei pagalvių ir jų rinkinių: kupranugarių vilnos, avių vilnos, su mikropluošto užpildu, žąsų ir ančių pūkais bei plunksnomis, bambuko pluošto: https://cupolus.lt/64-antklodes . Tad sėkmės renkantis!

Rinkinį sudaro

Antklodė impregnuota alijošiaus ekstraktu Aloe Vera

Produkto duomenys
Sudėtis 100% poliesteris
Spalva balta
Priežiūra galima skalbti 60°C, nuolat purenkite ir vėdinkite, nelyginkite, nebalinkite
Raštas gėlėtas
Audinys 100% poliesteris mikropluoštas ALOE VERA
Forma stačiakampis
Alergenai nėra
Skirta visiems
Užpildas poliesterio kamuoliukai
Sezonas 4 metų laikai
Pagaminta Lietuvoje

Susiję produktai: