RINKINYS Dvigulė žieminė antklodė Terra ir 2 pagalvės Agnes su pūkų - plunksnų užpildu

1DATERRA/2PAGNES

Rinkinį sudaro dvigulė Terra antklodė su ančių pūkų 5% ir plunksnų 95% užpildu bei 2 pagalvės Agnes su 100% žąsų plunksnų užpildu.Antklodė – labai šilta. Pagalvė iš žąsų plunksnų yra labai patogi. Šis rinkinys puikiai tiks tiek žiemai, tiek rudeniui ar pavasariui.

Išsiuntimas per 1-5 darbo dienas.50,99 €

-15%

59,99 €


  • 200X220cm
x 227,18 €

-15%

31,98 €


78,17 €

91,97 € su PVM

-15%

Sumažinta kaina!

+ -

Pakuotes aprašymas

Nuo senų senovės žmonės pildydavo antklodes ir pagalves vandenyje plaukiojančių paukščių plunksnomis ir pūkais. Iš plunksnų bei pūkų pagamintos antklodės ir pagalvės pasižymi drėgmę sugeriančiomis ir šilumą gerai išsaugojančiomis savybėmis. Miegant po antklode mikroklimatas tampa idealus, nes pūkinės/plunksninės antklodės nuo žmogaus kūno visiškai pašalina drėgmės perteklių. Dėl šių savybių yra palaikoma optimali organizmui temperatūra netgi tada, kai aplinkos temperatūra skiriasi. Gaminių, kurie yra pagaminti iš pūkų bei plunksnų kokybė yra labai gera, kuo didesnis pūkų santykis, tuo gaminio kokybė yra aukštesnė.

Ši antklodė yra pagaminta iš 5% ančių pūkų ir 95% plunksnų. Pagalvė – iš 100% žąsų plunksnų. Žaliavos šiam rinkiniui pagaminti - atitinka ekologiškumo standartus. Aukštos kokybės antklodė ir pagalvė yra skirta didžiausiam komfortui miego metu ir patenkinanti net reikliausio kliento poreikius!

Ši universali antklodė - 100% natūralus produktas. 5% ančių pūkų ir 95% plunksnų antklodė yra itin vertinamas produktas, todėl jis labiausiai tinka žmonėms, kurie mėgsta miegoti šiltai. Antklodė yra lengva ir suteikia puikų komfortą. Šią antklodę galite naudoti šaltesniu metų laiku, ypač žiemą. Žąsų pūkų antklodės impilas - 100% medvilnė, baltos spalvos.

Žąsų plunksnų pagalvė - 100% natūralus produktas. Pagalvė yra lengva ir suteikia puikų komfortą. Šią pagalvę galite naudoti visais metų laikais. Žąsų plunksnų pagalvės impilas - 100% medvilnė, baltos spalvos. Turime ir daugiau dydžių bei sudėčių antklodžių bei pagalvių cupolus.lt svetainėje.

Paukščių plunksnos ir pūkai reikalauja specialios priežiūros. Rekomenduojame nuolat vėdinti ir purenti, nebalinti, nelyginti, galima skalbti skalbimo mašinoje.

Pagalvės užpildas: 50x70cm - 1000g, 50x75cm - 1000g, 68x68cm - 1300g.


Antklodės matmenys:

Dydis

Plotis (cm)

Ilgis (cm)

Kamšalo svoris (g)

Viengulė

140

200

1000

Dvigulė

200

220

1570

Pakuotės turinys

Universali antklodė su ančių pūkų - plunksnų užpildu yra itin maloni bei švelni, skirta komfortiškam miegui. Antklodės iš pūkų ir plunksnų yra itin lengvos ir plonos, tačiau labai šiltos. Todėl puikiai tiks tiek žiemai, tiek rudeniui ar pavasariui.

Išsiuntimas per 1-5 darbo dienas.


Nuo senų senovės žmonės pildydavo antklodes vandenyje plaukiojančių paukščių plunksnomis ir pūkais. Iš plunksnų bei pūkų pagamintos antklodės pasižymi drėgmę sugeriančiomis ir šilumą gerai išsaugojančiomis savybėmis. Miegant po antklode mikroklimatas tampa idealus, nes pūkinės antklodės nuo žmogaus kūno visiškai pašalina drėgmės perteklių. Dėl šių savybių yra palaikoma optimali organizmui temperatūra netgi tada, kai aplinkos temperatūra skiriasi. Gaminių, kurie yra pagaminti iš pūkų bei plunksnų kokybė yra labai gera, kuo didesnis pūkų santykis, tuo gaminio kokybė yra aukštesnė.

Ši antklodė yra pagaminta iš 5% ančių pūkų ir 95% plunksnų, kurie atitinka ekologiškumo standartus. Aukštos kokybės 5% ančių pūkų ir 95% plunksnų antklodė yra skirta didžiausiam komfortui miego metu ir patenkinanti net reikliausio kliento poreikius! Antklodės gamybai naudojamos tik specialiai atrinktos aukštos kokybės žaliavos, kad gaminys tarnautų ilgą laiką.

Ši universali antklodė - 100% natūralus produktas. 5% ančių pūkų ir 95% plunksnų antklodė yra itin vertinamas produktas, todėl jis labiausiai tinka žmonėms, kurie mėgsta miegoti šiltai. Antklodė yra lengva ir suteikia puikų komfortą. Šią antklodę galite naudoti šaltesniu metų laiku, ypač žiemą. Žąsų pūkų antklodės impilas - 100% medvilnė, baltos spalvos. Turime ir daugiau dydžių bei sudėčių antklodžių cupolus.lt svetainėje. Taip pat mūsų svetainėje galite įsigyti ir pagalvių.

Ančių pūkai - plunksnos reikalauja specialios priežiūros. Rekomenduojame nuolat vėdinti ir purenti, nebalinti, nelyginti, neskalbti.

Internetinėje parduotuvėje turime ir daugiau sudėčių, dydžių bei spalvų antklodžių. Tad sėkmės renkantis!

Antklodės matmenys:

Dydis Plotis (cm) Ilgis (cm) Kamšalo svoris (g)
Viengulė 140 200 1000
Dvigulė 200 220 1570

Produkto duomenys

Sudėtis 5% ančių pūkai, 95% ančių plunksnos
Spalva balta
Priežiūra nuolat purenkite ir vėdinkite, nelyginkite, nebalinkite, negalima skalbti
Raštas vienspalvis
Forma stačiakampis
Sluoksnis 1 sluoksnis
Alergenai paukščių plunksnos ir/ar pūkai
Skirta visiems
Impilas 100% sutankinta medvilnė
Užpildas pūkai - plunksnos
Sezonas Žiema
Pagaminta Lietuvoje

Žąsų plunksnų Agnes pagalvė yra vidutinio kietumo, maloni bei švelni, skirta kokybiškam miegui. Pagalvės iš žąsų plunksnų yra labai patogios, todėl geriausiai tinka naudoti tiems žmonėms, kurie nori gerai išsimiegoti, pailsėti. Pagalvės iš žąsų plunksnų yra lengvos. 

Išsiuntimas per 1-5 darbo dienas.


Nuo senų senovės žmonės pildydavo pagalves vandenyje plaukiojančių paukščių plunksnomis ir pūkais. Iš plunksnų bei pūkų pagamintos pagalvės pasižymi drėgmę sugeriančiomis ir šilumą gerai išsaugojančiomis savybėmis. Miegant ant pagalvės mikroklimatas tampa idealus, nes pūkinės ir plunksninės pagalvės nuo žmogaus kūno visiškai pašalina drėgmės perteklių. Dėl šių savybių yra palaikoma optimali organizmui temperatūra netgi tada, kai aplinkos temperatūra skiriasi. Gaminių, kurie yra pagaminti iš plunksnų kokybė yra labai gera.

 

Ši pagalvė yra pagaminta iš 100% žąsų plunksnų, kurios atitinka ekologiškumo standartus. Aukštos kokybės žąsų plunksnų pagalvė yra skirta didžiausiam komfortui miego metu ir patenkinanti net reikliausio kliento poreikius! Pagalvės gamybai naudojamos tik specialiai atrinktos aukštos kokybės žaliavos, kad gaminys tarnautų ilgą laiką.

 

Žąsų plunksnų pagalvė - 100% natūralus produktas. Žąsų plunksnų pagalvė yra itin vertinamas produktas, todėl jis labiausiai tinka žmonėms, kurie mėgsta miegoti patogiai bei minkštai. Pagalvė yra lengva ir suteikia puikų komfortą. Šią pagalvę galite naudoti visais metų laikais. Žąsų plunksnų pagalvės impilas  - 100% medvilnė, baltos spalvos. Turime ir daugiau dydžių bei sudėčių pagalvių cupolus.lt svetainėje. Taip pat mūsų svetainėje galite įsigyti ir antklodžių  

Pagalvės užpildas: 50x70cm - 1000g, 50x75cm - 1000g, 68x68cm - 1300g.

 

Žąsų plunksnos reikalauja specialios priežiūros. Rekomenduojame nuolat vėdinti ir purenti, nebalinti, nelyginti, galima skalbti skalbimo mašinoje.

Internetinėje parduotuvėje turime ir daugiau sudėčių, dydžių bei spalvų pagalvių: https://cupolus.lt/63-pagalves . Tad sėkmės renkantis!

Produkto duomenys

Sudėtis 100% žąsų plunksnos
Impilas 100% sutankinta medvilnė
Pagaminta Lietuvoje