RINKINYS Dvigulė žieminė antklodė Terra ir 2 pagalvės Agnes su pūkų - plunksnų užpildu

1DATERRA/2PAGNES


84,97 €

99,97 €

-15%

  • 200X220cm

+ -

Rinkinį sudaro dvigulė Terra antklodė su ančių pūkų 5% ir plunksnų 95% užpildu bei 2 pagalvės Agnes su 100% žąsų plunksnų užpildu.Antklodė – labai šilta. Pagalvė iš žąsų plunksnų yra labai patogi. Šis rinkinys puikiai tiks tiek žiemai, tiek rudeniui ar pavasariui.

Išsiuntimas per 1-5 darbo dienas.

Pakuotes aprašymas

Nuo senų senovės žmonės pildydavo antklodes ir pagalves vandenyje plaukiojančių paukščių plunksnomis ir pūkais. Iš plunksnų bei pūkų pagamintos antklodės ir pagalvės pasižymi drėgmę sugeriančiomis ir šilumą gerai išsaugojančiomis savybėmis. Miegant po antklode mikroklimatas tampa idealus, nes pūkinės/plunksninės antklodės nuo žmogaus kūno visiškai pašalina drėgmės perteklių. Dėl šių savybių yra palaikoma optimali organizmui temperatūra netgi tada, kai aplinkos temperatūra skiriasi. Gaminių, kurie yra pagaminti iš pūkų bei plunksnų kokybė yra labai gera, kuo didesnis pūkų santykis, tuo gaminio kokybė yra aukštesnė.

Ši antklodė yra pagaminta iš 5% ančių pūkų ir 95% plunksnų. Pagalvė – iš 100% žąsų plunksnų. Žaliavos šiam rinkiniui pagaminti - atitinka ekologiškumo standartus. Aukštos kokybės antklodė ir pagalvė yra skirta didžiausiam komfortui miego metu ir patenkinanti net reikliausio kliento poreikius!

Ši universali antklodė - 100% natūralus produktas. 5% ančių pūkų ir 95% plunksnų antklodė yra itin vertinamas produktas, todėl jis labiausiai tinka žmonėms, kurie mėgsta miegoti šiltai. Antklodė yra lengva ir suteikia puikų komfortą. Šią antklodę galite naudoti šaltesniu metų laiku, ypač žiemą. Žąsų pūkų antklodės impilas - 100% medvilnė, baltos spalvos.

Žąsų plunksnų pagalvė - 100% natūralus produktas. Pagalvė yra lengva ir suteikia puikų komfortą. Šią pagalvę galite naudoti visais metų laikais. Žąsų plunksnų pagalvės impilas - 100% medvilnė, baltos spalvos. Turime ir daugiau dydžių bei sudėčių antklodžių bei pagalvių cupolus.lt svetainėje.

Paukščių plunksnos ir pūkai reikalauja specialios priežiūros. Rekomenduojame nuolat vėdinti ir purenti, nebalinti, nelyginti, galima skalbti skalbimo mašinoje.

Pagalvės užpildas: 50x70cm - 1000g, 50x75cm - 1000g, 68x68cm - 1300g.


Antklodės matmenys:

Dydis

Plotis (cm)

Ilgis (cm)

Kamšalo svoris (g)

Viengulė

140

200

1000

Dvigulė

200

220

1570

Rinkinį sudaro

TERRA žieminė antklodė su ančių pūkų-plunksnų užpildu

Produkto duomenys
Sudėtis 5% ančių pūkai, 95% ančių plunksnos
Spalva balta
Priežiūra nuolat purenkite ir vėdinkite, nelyginkite, nebalinkite, negalima skalbti
Raštas vienspalvis
Forma stačiakampis
Sluoksnis 1 sluoksnis
Alergenai paukščių plunksnos ir/ar pūkai
Skirta visiems
Impilas 100% sutankinta medvilnė
Užpildas pūkai - plunksnos
Sezonas Žiema
Pagaminta Lietuvoje

Žąsų plunksnų pagalvė Agnes

Produkto duomenys
Sudėtis 100% žąsų plunksnos
Impilas 100% sutankinta medvilnė
Pagaminta Lietuvoje

Susiję produktai: