2 pagalvių prisitaikančių prie kaklo linkio VITAREST INSIDE - Vita Bubble LIGHT+ rinkinys

2XIAPGVE70K30-03020301


51,98 €

Ne visi produktai šiuo metu parduodami, negalima pirkti pakuotės.

Naujos kartos, ypač puri VitaRest pagalvė - idealiai prisitaikys prie kaklo linkio ir grįš į pirminę padėtį. Pagalvė yra 50x70cm dydžio, pralaidi orui, glotni. Su šia pagalve miegas bus saldus, pagalvė išliks lengva, puri ir minkšta. Rinkinį sudaro 2 pagalvės. Raštas ant pagalvės gali neatitikti nuotraukos.

Išsiuntimas per 7-14 darbo dienų.

Pakuotes aprašymas

Speciali viskoelastinio porolono technologija reaguoja į žmogaus kūno šilumą ir atramos taškus, todėl idealiai prisitaiko prie kaklo linkio ir grįžta į pradinę padėtį.

Pagalvės leidžia Jūsų odai kvėpuoti, o speciali antibakterinė technologija neleidžia daugintis mikroorganizmams, tad pagalvė tinka net alergiškiems žmonėms.

Pagalvės sumažina stuburo slankstelių krūvį ir nakties metu perima dalį jų darbo - todėl nubusite pailsėję ir žvaliai pradėsite naują dieną.

Glotnus pagalvės užvalkalas gaminama siš aukštos kokybės medžiagų, sudaigstytu minkštu viskoelastiniu porolonu. Jis itin švelnus ir malonus odai - jausitės lyg padėję galvą ant debesies. Pagalvė atitinka Oeko-Tex standartus.

Priežiūros instrukcija: pagalvės negalima skalbi. Galimas sausas valymas, vėdinimas.

Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite ir daugiau pagalvių: kupranugarių vilnos, avių vilnos, su bambuku, linu, šilku: https://cupolus.lt/63-pagalves . Tad sėkmės renkantis. 

Susiję produktai: