Pagalvės užvalkalas Sakura

9,99 €

+ -

Pagalvės užvalkalas Sakura pagamintas iš satino ir dėl savo švelnumo maloniai priglus prie kūno, o gracingas satino audinio žvilgesys, suteiks miegamajam prabangos. Be to, satino audinys puikiai prisitaikys prie jūsų kūno temperatūros, todėl pagalvės užvalkalą su muzikos natų raštu galėsite naudoti visus metus, tiek žiemą tiek vasarą.

Siuvimas 7-14 darbo dienų

Savybės

Sudėtis 100% medvilnė
Spalva rausva
Priežiūra skalbti 40°C temperatūroje, išvertus užvalkalus į blogąją pusę
Raštas vienspalvis
Audinio tankis 130g/m²
Audinys satinas
Skirta visiems
Antklodės užsegimas įvelkama

Aprašymas

Satino audinys – labai tankus ir švelnus ilgapluoštės šukuotinės medvilnės audinys. Satinas yra labai lengvas, bet tvirtas ir ilgaamžis. Audinys papildomai apdirbamas unikalia verpalų paruošimo ir audinio technologija, kuri vadinasi „Butter finishing“. Šios technologijos dėka, satino audinys tampa švelnesnis ir blizgesnis. Satinas lėčiau dyla, gerai išsaugo spalvą.

 

Patalynė pagaminta iš satino audinio yra malonaus liesti paviršiaus, patvari. Satininė – 100% medvilnės patalynė gerai skalbiasi, greitai džiūsta, lengvai lyginasi. Tad satino patalynė puikiai tiks šiuolaikiniam žmogui vertinančiam kokybę ir taupančiam savo laiką.

 

Jeigu Jūs mėgstate išskirtinumą ir norite nustebinti aplinkinius, mes Jums turime pasiūlyti ne tik pagalvių užvalkalų, bet ir nuostabių patalynės komplektų iš satino. Turime ir daugiau raštų bei spalvų satino patalynės komplektų savo svetainėje. Tad sėkmės renkantis!

 

Satino pagalvės užvalkalų priežiūra: skalbti išvertus užvalkalus į blogąją pusę 40 °C temperatūroje, nebalinti, nevalyti chemiškai. Taip pat rekomenduojame ryškių spalvų patalynei naudoti tik specialias spalvotiems audiniams skirtas skalbimo priemones.

 

Pastaba: paveiksliuko išdėstymas ant pagalvės užvalkalo gali neatitikti nuotraukos. Pagalvės užvalkalas pagamintas iš 100% medvilnės satino po skalbimo gali šiek tiek susitraukti, per plotį 0-1,5%, per ilgį 2-4%.

 

Su šia preke dažniausiai perka

Susiję produktai: