Pagalvės užvalkalas Rustic, rožinės spalvos

9,99 €

+ -

Pagalvės užvalkalas Rustic rožinės spalvos, pagamintas iš drobės audinio yra švelnus, todėl maloniai priglus prie kūno, o 100% medvilnė nedirgins odos ir leis Jūsų kūnui kvėpuoti, prisitaikys prie kūno temperatūros. Todėl pagalvės užvalkalą galėsite naudoti ištisus metus. Galimi pagalvės užvalkalo dydžiai: 40x60cm, 60x60cm, 50x70cm arba 70x70cm.

Siuvimas 7-14 darbo dienų

Savybės

Sudėtis 100% medvilnė
Spalva violetinė
Priežiūra skalbti 40°C temperatūroje, išvertus užvalkalus į blogąją pusę
Audinio tankis 146g/m²
Audinys drobė
Skirta visiems
Antklodės užsegimas įvelkama
Pagaminta Lietuvoje

Aprašymas

Drobės audinys - tankiai išaustas, labai tvirtas ir ilgaamžis audinys. Drobė – 100% medvilninis audinys, kuris gerai sugeria drėgmę, leidžia kūnui kvėpuoti bei nedirgina odos.

 

Pagalvės užvalkalas pagamintas iš drobės audinio ypač tinka alergiškiems žmonėms. Natūralios medvilnės pagalvės užvalkalai yra patvarūs ir ilgaamžiai net po daugelio skalbimų, puikiai išsaugo spalvas, neblunka. Tačiau kaskart išskalbus minkštėja.

 

Jeigu Jūs mėgstate praktiškumą ir norite nustebinti aplinkinius, mes Jums siūlome natūralų ir kokybišką pagalvės užvalkalą iš drobės. Turime ir daugiau raštų bei spalvų medvilninės patalynės komplektų bei pagalvių užvalkalų savo svetainėje: https://cupolus.lt/69-patalynes-komplektai. Tad sėkmės renkantis!

 

Pagalvės užvalkalo priežiūra: skalbti išvertus užvalkalus į blogąją pusę 40 °C temperatūroje, nebalinti, nevalyti chemiškai. Taip pat rekomenduojame baltus audinius skalbti 95 °C temperatūroje, o spalvotus skalbti ne aukštesnėje nei 60° temperatūroje, o labai tamsių spalvų - ne aukštesnėje kaip 40 °C temperatūroje. Lyginti žemesnėje kaip 150 °C temperatūroje. Taip pat patariame ryškių spalvų patalynei naudoti tik specialias spalvotiems audiniams skirtas skalbimo priemones, siuvinėtą patalynę skalbti tik specialiame maiše.

 

Pastaba: paveiksliuko išdėstymas ant pagalvės užvalkalo gali neatitikti nuotraukos. Pagalvės užvalkalas pagamintas iš 100% medvilnės po skalbimo gali šiek tiek susitraukti, per plotį 0-1,5%, per ilgį 2-4%.

Su šia preke dažniausiai perka

Susiję produktai: