YRA SANDĖLYJE

Patalynės rinkinys Guido

99,99 €

+ -

Patalynės komplektas Guido pagamintas iš flanelės audinio yra švelnus, todėl maloniai priglus prie kūno, nedirgins odos ir leis kūnui kvėpuoti. Todėl patalynę galėsite naudoti tiek žiemą tiek vasarą. Patalynės komplektas yra geros kokybės, todėl ne tik pagerins Jūsų miegą, bet ir miegamojo įvaizdį.

Išsiuntimas per 3-5 darbo dienas.

Savybės

Sudėtis 100% medvilnė
Spalva balta
Priežiūra skalbti 40 laipsnių temperatūroje skalbyklėje
Raštas su gyvūnais
Audinys flanelė
Alergenai nėra
Skirta visiems
Antklodės užsegimas įvelkama
Patalynės komplektas be paklodės
Pagaminta Lietuvoje
Patalynė siuvama

Aprašymas

Flanelė – pašiauštas, medvilninis audinys. Audinys yra vidutinio storio, šiaušiamas iš abiejų pusių. Todėl audinio paviršiuje susidaro minkštas pūkas.

Patalynė pasiūta iš falnelės - minkščiausia ir švelniausia, kokią tik galite įsivaizduoti. Pūkeliu padengtas patalynės komplektas suteiks švelnaus ir šilto audinio prisilietimą. Šie patalynės užvalkalai ypač tiks naudoti itin šaltais žiemos vakarais.

Patalynė pagaminta iš flanelės audinio ypač tinka alergiškiems žmonėms. Natūralios medvilnės (flanelės) patalynė yra patvari ir ilgaamžiška net po daugelio skalbimų, puikiai išsaugo spalvas, neblunka.

Guido patalynės rinkinį sudaro:

Viengulis 140x200cm: 1 antklodės užvalkalas 140x200cm ir 1 pagalvės užvalkalas 50x70cm. Sudėtis: 100 % medvilnė (flanelė).  Dėmesio:  patalynės komplektas yra be paklodės. Paklodę galite įsigyti papildomai.

Viengulis 150x210cm: 1 antklodės užvalkalas 150x210cm ir 1 pagalvės užvalkalas 50x70cm. Sudėtis: 100 % medvilnė.  Dėmesio:  patalynės komplektas yra be paklodės. Paklodę galite įsigyti papildomai.

Dvigulis 180x200cm: 1 antklodės užvalkalas 180x200cm, 2 pagalvės užvalkalai 50x70cm. Sudėtis: 100 % medvilnė(flanelė).  Dėmesio:  patalynės komplektas yra be paklodės. Paklodę galite įsigyti papildomai.

Dvigulis 200x220cm: 1 antklodės užvalkalas 200x220cm, 2 pagalvės užvalkalai 50x70cm. Sudėtis: 100 % medvilnė(flanelė).  Dėmesio:  patalynės komplektas yra be paklodės. Paklodę galite įsigyti papildomai.

Dvigulis 220x240cm: 1 antklodės užvalkalas 220x240cm, 2 pagalvės užvalkalai 50x70cm. Sudėtis: 100 % medvilnė(flanelė).  Dėmesio:  patalynės komplektas yra be paklodės. Paklodę galite įsigyti papildomai.

Galima užsakyti ir nestandartinių dydžių, tiek antklodės tiek pagalvės, užvalkalus.

Jeigu Jūs mėgstate praktiškumą ir norite nustebinti aplinkinius, mes Jums siūlome natūralų ir kokybišką patalynės komplektą iš medvilnės. Turime ir daugiau raštų bei spalvų medvilninės patalynės komplektų savo svetainėje: https://cupolus.lt/124-medvilne . Tad sėkmės renkantis!

Flanelinės patalynės komplektų priežiūra: skalbti išvertus užvalkalus į blogąją pusę 40 °C temperatūroje, nebalinti, nevalyti chemiškai. Flanelė ilgiau išlaikys pūką skalbiama švelniu režimu, ilgiau nesipumpuruos, jei skalbiant bus įdedama į maišelį ir patirs mažesnę trintį su kitais skalbiniais.

 

Pastaba: paveiksliuko išdėstymas ant patalynės komplekto gali neatitikti nuotraukos. Patalynės komplektas pagamintas iš 100% medvilnės po skalbimo gali šiek tiek susitraukti, per plotį 0-1,5%, per ilgį 2-4%.

Su šia preke dažniausiai perka

Susiję produktai:

Panašios prekės