Patalynės rinkinys MIŠKAS

35,99 €

+ -

Patalynės komplektas Miškas, pagamintas iš satino. Patalynės komplektas yra labai švelnus ir maloniai priglus prie kūno, o grakštus satino audinio blizgesys, papuoš jūsų miegamąjį. Be to satino audinys puikiai prisitaikys prie kūno temperatūros, todėl patalynės komplektą bus galima naudoti visus metus.

Prekės pristatymas 1-5 darbo dienos.

Savybės

Sudėtis 100% medvilnė
Spalva ruda
Priežiūra skalbti 40°C temperatūroje, išvertus užvalkalus į blogąją pusę
Raštas gėlėtas
Audinio tankis 130g/m²
Audinys satinas
Skirta visiems
Antklodės užsegimas įvelkama
Patalynės komplektas be paklodės
Pagaminta Lietuvoje
Patalynė siuvama

Aprašymas

Satino audinys – labai tankus ir švelnus ilgapluoštės šukuotinės medvilnės audinys. Satinas yra labai lengvas, bet tvirtas ir ilgaamžis. Audinys papildomai apdirbamas unikalia verpalų paruošimo ir audinio technologija, kuri vadinasi „Butter finishing“. Šios technologijos dėka, satino audinys tampa švelnesnis ir blizgesnis. Satinas lėčiau dyla, gerai išsaugo spalvą.

 

Patalynė pagaminta iš satino audinio yra malonaus liesti paviršiaus, patvari. Satininė – 100% medvilnės patalynė gerai skalbiasi, greitai džiūsta, lengvai lyginasi. Tad satino patalynė puikiai tiks šiuolaikiniam žmogui vertinančiam kokybę ir taupančiam savo laiką.

 

Viengulės patalynės komplektą sudaro: antklodės užvalkalas 140x200cm, pagalvės užvalkalas 50x70cm. Paklodė yra užsakoma papildomai.

Dvigulės patalynės komplektą sudaro: antklodės užvalkalas 160x200cm, pagalvės užvalkalai 2x50x70cm. Paklodė yra užsakoma papildomai.

Dvigulės patalynės komplektą sudaro: antklodės užvalkalas 175x205cm, pagalvės užvalkalai 2x50x70cm. Paklodė yra užsakoma papildomai.

Dvigulės patalynės komplektą sudaro: antklodės užvalkalas 180x215cm, pagalvės užvalkalai 2x50x70cm. Paklodė yra užsakoma papildomai.

Dvigulės patalynės komplektą sudaro: antklodės užvalkalas 200x200cm, pagalvės užvalkalai 2x50x70cm. Paklodė yra užsakoma papildomai.

Dvigulės patalynės komplektą sudaro: antklodės užvalkalas 200x220cm, pagalvės užvalkalai 2x50x70cm. Paklodė yra užsakoma papildomai.

Dvigulės patalynės komplektą sudaro: antklodės užvalkalas 240x220cm, pagalvės užvalkalai 2x50x70cm. Paklodė yra užsakoma papildomai.

Dvigulės patalynės komplektą sudaro: antklodės užvalkalas 260x220cm, pagalvės užvalkalai 2x50x70cm. Paklodė yra užsakoma papildomai.

Papildomai galima užsisakyti paklodę su guma arba be gumos: https://cupolus.lt/71-paklodes .

 

Jeigu Jūs mėgstate išskirtinumą ir norite nustebinti aplinkinius, mes Jums siūlome nuostabų ir kokybišką satino patalynės komplektą. Turime ir daugiau raštų bei spalvų satino patalynės komplektų savo svetainėje. Tad sėkmės renkantis!

 

Satino patalynės komplektų priežiūra: skalbti išvertus užvalkalus į blogąją pusę 40 °C temperatūroje, nebalinti, nevalyti chemiškai. Taip pat rekomenduojame ryškių spalvų patalynei naudoti tik specialias spalvotiems audiniams skirtas skalbimo priemones, siuvinėtą patalynę skalbti tik specialiame maiše.

 

Pastaba: paveiksliuko išdėstymas ant patalynės komplekto gali neatitikti nuotraukos. Patalynės komplektas pagamintas iš 100% medvilnės satino po skalbimo gali šiek tiek susitraukti, per plotį 0-1,5%, per ilgį 2-4%.

 

Su šia preke dažniausiai perka

Susiję produktai:

Panašios prekės