Grikių lukštų pagalvė kūdikiams

19,00 €

+ -

Grikių lukštų pagalvė – absioliučiai natūralus produktas, ant kurio miegant Jūsų vaikas atsipalaiduos. Mažylio oda visada galės kvėpuoti, nes oras laisvai cirkuliuoja per grikių lukštus. Pagalvė lengvai prisitaikys prie galvos ir kaklo lenkimo formos. Galėsite reguliuoti pagalvės storį.

Išsiuntimas per 1-2 darbo dienas.

Savybės

Sudėtis 100% grikių lukštai
Priežiūra pagalvės impilą skalbti rankomis arba skalbykle 30°C temperatūroje, nustačius švelnų režimą. Grikių lukštus išvėdinti.
Raštas su gyvūnais
Rinkinys pagalvė ir pagalvės užvalkalas
Svoris 1,3kg
Užvalkalas užtrauktukas, nuvelkamas užvalkalas
Alergenai yra (skaityti prekės aprašymą)
Skirta babies
Užpildas grikių lukštai
Pagaminta Lietuvoje

Aprašymas

Vaikiška pagalvė yra itin patogi, todėl padės kaklo raumenims atsipalaiduoti, masažuoti juos miegant. Jūsų kūdikio oda visada galės kvėpuoti, nes oras laisvai cirkuliuoja per grikių lukštus. Pagalvė lengvai prisitaikys prie galvos ir kaklo lenkimo formos. Galėsite reguliuoti pagalvės storį. 

Pagalvė yra 40 cm aukščio ir 60 cm ilgio, stačiakampio formos. Kartu su pagalve jūs gausite užvalkalą, kuris pagamintas iš 100% medvilnės. Atsigulus ant grikių lukštų pagalvės, išgirsite mažą skleidžiamą garsą. Pasijausite lyg sėdėtumėte grikių lauke ir klausytumėtės svyruojančių pasėlių garsų.

Kaip sureguliuoti pagalvės storį: tiesiog atsekite pagalvės impilo užtrauktuką ir išpilkite dalį grikių lukštų. Nupilkite tiek lukštų, kiek jums reikia, jog būtų patogu. Ši pagalvė turi esminę sveikos pagalvės funkciją - tai yra "medicininė pagalba", kuri palaiko galvos ir kaklo teisingą padėtį ir užtikrina stabilų kūno palaikymą. Būtent dėl to kūnas atsipalaiduoja miego metu. Pagalvė cirkuliuoja orą ir nesukelia prakaitavimo. Tai ypač tinka žmonėms, kurie yra alergiški, smarkiai prakaituoja.

Priežiūros instrukcija: užvalkalas yra lengvai valomas. Galite plauti skalbimo mašinoje. Jei jūsų pagalvė sušlapo, galite atsegti pagalvės užpildą ir išpilti grikių lukštus į tam tikrą indą. Grikių lukštus išdžiovinkite ant saulės. Saulė ne tik išdžiovins, bet ir sterilizuos lukštus. Pagalvių užvalkalas yra plaunamas. Grikių lukštų pagalvės nėra skalbiamos, išskyrus tuos atvejus, kada tai nėra išvengiama.

Pagalvė ir užvalkalas yra supakuojami į patogų maišelį su rankena.

Pagalvė yra užpildyta grikių lukštais, todėl turi švelnų grikių kvapą. Miegodamas vaikas ant šios pagalvės nusiramins, atsipalaiduos, o ryte jausis pailsėjęs ir pilnas energijos, kad pradėtų dar vieną naują dieną.

Mes turime ir daugiau skirtingų dydžių ir spalvų pagalvių, todėl galite išsirinkti jums ar jūsų vaikui tinkamiausią: https://cupolus.lt/63-pagalves.

Su šia preke dažniausiai perka

Susiję produktai: