Lilla Lull Aloe Vera antklodės ir pagalvės rinkinys kūdikiui

22,99 €

+ -

Puikus pasirinkimas vaiko miegui. Patalynės rinkinys pasižymi išskirtinėmis iš Alavijo išgaunamomis antibakterinėmis savybėmis. Patalynė itin minkšta ir puri, palaiko optimalią kūdikio kūno temperatūrą. Rinkinį sudaro antklodėlė  100x135cm (300 g/m2) bei kūdikio pagalvėlė 40x60cm (400 g/m2). Rinkinį galima naudoti visais metų laikais. 

Išsiuntimas per 3-9 darbo dienas.

Savybės

Sudėtis 100% poliesteris
Spalva balta
Priežiūra galima skalbti 60°C, nuolat purenkite ir vėdinkite, nelyginkite, nebalinkite
Audinys 100% poliesteris mikropluoštas ALOE VERA
Forma stačiakampis
Alergenai nėra
Skirta babies
Sezonas 4 metų laikai

Aprašymas

ALOE VERA patalynė impregnuota alijošiaus ekstraktų, todėl ši patalynė visada išliks ne tik gaivi, bet natūralaus alijošiaus ekstraktas užkirs kelią bakterijų dauginimuisi. Tinka vaikams linkusiems į alergijas bei turintiems padidėjusį odos jautrumą.

Antklodėsir pagalvės viršutinis audinys- 100% poliesteris Microfiber / Aloe Vera. Pagalvės ir antklodės užpildas: 100% antialerginis poliesterio pluoštas.

Priežiūra: patalynės negalima džiovinti, lyginti ir balinti. Galimas cheminis valymas bei skalbimas iki 60 laipsnių temperatūros.

Savo internetinėje parduotuvėje turime ir daugiau antklodžių ir pagalvių, ne tik kupranugarių vilnos, bet ir avių vilnos, su mikropluošto užpildu, žąsų ir ančių pūkais bei plunksnomis, bambuko pluošto. Tad sėkmės renkantis!