Lilla Lull Superwash antklodės ir pagalvės rinkinys kūdikiui

55,99 €

+ -

Geram vaiko miegui. Patalynės rinkinys su avių vilna kūdikiui sukurs sveiką, natūralią ir saugią miego aplinką. Patalynė itin minkšta ir puri, palaiko optimalią kūdikio kūno temperatūrą, puikiai sugeria drėgmę ir ją išgarina.Rinkinį sudaro antklodė 100x135cm (300 g/m2) bei kūdikio pagalvė 40x60cm (600 g/m2). Rinkinį galima naudoti visais metų laikais. 

Išsiuntimas per 3-9 darbo dienas.

Savybės

Sudėtis 85% vilna, 15% poliesteris
Spalva balta
Priežiūra skalbti 40 laipsnių temperatūroje skalbyklėje
Audinys 100% medvilnė
Forma stačiakampis
Alergenai avies vilna
Skirta babies
Sezonas 4 metų laikai

Aprašymas

Superwash vilnos antklodė ir pagalvė gaminamos iš natūralios avių vilnos. Rinkinio viršutinis audinys pagamintas iš aukštos kokybės Perkalio medvilnės, kuri yra labai švelni ir maloni kūdikio odelei.

Natūrali avių vilna yra higieniška – ji natūraliai užkerta kelią bakterijų dauginimuisi. Taip pat šią patalynę galima skalbti ir skalbimo mašina, kas dar labiau užtikrina švarią ir higienišką mažylių miego aplinką.

Natūralios vilnos gaminiai gali turėti silpną natūralaus pluošto kvapą. Jei jis atrodo per intensyvus, rekomenduojame patalynę vėdinti sausoje aplinkoje

Antklodės ir pagalvės viršutinis audinys- 100% medvilnė. Pagalvės ir antklodės užpildas: Superwash avių vilnos pluoštas (85% avių vilna / 15% poliesteris).

Priežiūra: patalynės negalima džiovinti, lyginti ir balinti. Galimas cheminis valymas bei skalbimas iki 40 laipsnių temperatūros.

Savo internetinėje parduotuvėje turime ir daugiau antklodžių ir pagalvių, ne tik kupranugarių vilnos, bet ir avių vilnos, su mikropluošto užpildu, žąsų ir ančių pūkais bei plunksnomis, bambuko pluošto. Tad sėkmės renkantis!