Lilla Lull Medvilninis antklodės ir pagalvės rinkinys kūdikiui

32,99 €

+ -

Geram vaiko miegui. Medvilninės patalynės rinkinys kūdikiui sukurs sveiką, natūralią ir saugią miego aplinką. Patalynė itin minkšta ir puri, palaiko optimalią kūdikio kūno temperatūrą, puikiai sugeria drėgmę ir ją išgarina. Rinkinį sudaro antklodė 100x135cm (300 g/m2) bei kūdikio pagalvė 40x60cm (600 g/m2). Rinkinį galima naudoti visais metų laikais. 

Išsiuntimas per 3-9 darbo dienas.

Savybės

Sudėtis 80% medvilnė, 20% poliesteris
Spalva balta
Priežiūra skalbti 30 laipsnių temperatūroje skalbyklėje arba rankomis
Audinys 100% medvilnė
Forma stačiakampis
Alergenai avies vilna
Skirta babies
Sezonas 4 metų laikai

Aprašymas

Antklodės ir pagalvės viršutinis audinys pagamintas iš itin aukštos kokybės Perkalio medvilnės, kuri itin švelni ir maloni kūdikio odelei. Užpildui naudojamas natūralus medvilnės pluoštas, pagamintas Lietuvoje.

Medvilnės pluoštas puikiai praleidžia orą, gerai sugeria drėgmę, leidžia odelei kvėpuoti.

Natūralios medvilnės gaminiai gali turėti silpnesnį ar stipresnį natūralaus pluošto kvapą. Jei jis atrodo per intensyvus, rekomenduojame antklodėlę vėdinti sausoje aplinkoje.

Antklodės ir pagalvės viršutinis audinys- 100% medvilnė. Pagalvės ir antklodės užpildas: 80% medvilnė / 20% poliesteris.

Priežiūra: patalynės negalima džiovinti, lyginti ir balinti. Galimas cheminis valymas bei skalbimas iki 30 laipsnių temperatūros.

Savo internetinėje parduotuvėje turime ir daugiau antklodžių ir pagalvių, ne tik kupranugarių vilnos, bet ir avių vilnos, su mikropluošto užpildu, žąsų ir ančių pūkais bei plunksnomis, bambuko pluošto. Tad sėkmės renkantis!